Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz Rickazoid #19 üzenetére

    +1.

    Gyenge az asztali piacra az ARM, nincs mit várni, ne ábrándozzunk. Az intel gépezet legrosszabb esetben is beszippant ilyen kis semmirekellőket, mint samsung és társai (ezen a piacon). El kell olvasni a hirt értelmesen, abból is lejön azért egy-két baki máris. AMD és Intel megeszi ezeket reggelire...

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz Pikari #22 üzenetére

    Még annyi a cimhez dukál, hogy a piacon is sokan érdeklődnek, aztán csak néhányan vásárolnak...

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz Angel1981 #31 üzenetére

    Kérlek egészében értelmezd a mondandóm, ez a kiragadás szándékos visszabökés inkább, mintha sértettem volna személyedet a véleményemmel.
    (ergo ne gyerekeskedjünk)
    Szóval reagálva reakciódra, gondolod majd az intel és AMD fejlesztése addig megáll üditőzni, hogy bevárják az arm-et? Akkor leirom úgy, hogy az arm mindig le lesz maradva az x86 piac default képviselőihez képest.

    Aztán persze, az is lehet majd 2012ben világvége lesz, ha látna bárki is a jövőbe, akkor azt az embert már lefoglalták volna. Ilyen alapon bárki vagdalózhat a jövőt illetően, ezek mind csak feltételezések.

    De mindezek mellett én is azt mondom, olcsó gépet a népnek, csak ebböl valószinű megint nem az fog kisülni, akkor minek is örülünk?

    [ Szerkesztve ]

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz cousin333 #46 üzenetére

    A samsung a legnagyobb mobilgyártók? Nem fogtál te még más telefont a kezedben?
    A samsung amolyan sokat akar a szarka effekt, biztos jók a mosógépeik is meg a hűtői, a TV-i, meg a wc papir tartói, meg mit tudom én még miket gyárt, de messze nem a legjobb. Az, hogy neked ez a kategória a legnagyobbat jelenti és neked ez kielégitő, az már a Juliskát sem érdekli.
    A tökéletesség helyett a sikerüket inkább az olcsóságukban kell keresni.
    Az nv meg nem feltétlen a mobilpiacból él meg, csak trendesednek, de igaz ez ugyanugy az ati/amd-re is. Most ez a trend.

    Mindegy, nincs értelme tovább nyújtani a dolgot, amolyan tyúk vagy a tojás volt előbb dolog kezd már ez lenni.

    Amugy is kellene még legalább több év a felfutásukhoz, addigra a háború eltörli ezeket az irányokat. ;)

    Azt meg nem értem mire gondoltál ezzel:
    "órajelenként 30-40%-al nagyobb teljesítményt "

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz cousin333 #50 üzenetére

    Pont arra gondoltam, amit most leirtál. Érvelsz, ráérő idődben és erre xxx otthon, hogy jól megmondtad, és akkor majd az arm-et megvédted, azaz a te igazadat. Holott senkit nem érdekel, hogy mi mellett érvelsz, egyszerű! halandó! létedre, én akkor is úgy látom, nekem van igazam. És? Hidd el, nem ezen a beszélgetésen múlik a jövőd, vagy az ARM-é, nyugodj meg, menj csinálj valami hasznosat inkább.

    1. Te irtad, hogy ők a legnagyobb mobilgyártók
    ki gondolta volna, hogy ők lesznek a legnagyobb mobilgyártók , de felejtsük
    2. Mostmár értem honnan ez a hevesség részedről. Személyes sértésnek vetted a leszamszungozást, jellemző, ezt is felejtsük.
    3. Az eladást szóval sem emlitetted nekem, legfeljebb én emlitettem neked, hogy árban versenyképesek.
    Azt, hogy a legjobbak szintén te emlitetted a legnagyobb jelzövel, vagy nálad a legnagyobb ebben a környezetben mit jelent? Még fel is hozod a galaxy telefonokat, mint mintapéldányokat. Pedig ha fogtad volna a kezedben, hát...
    Lehet, hogy most még kis hal a szamszung a cpu piacon (bár én csak az intelhez mértem) és lehet nevetek ezeken a komoly dolgokon, de őszintén. Te mit szólnál ahhoz, ha arról hallanál, hogy az intel mosogatógépeket kezd el gyártani? ;)
    4. Mellé akkor nyúltam volna, ha a galaxy s valóban ott lenne a szeren. De -nem tudom neked mi számit szernek- nekem egy okostelefon tudja az alapvető funkciókat, ez a minimum ami elvárható tőle. Nem tudom, a gps az annyira ott van a szeren a telefonban? Tudom , most jön az a szöveg, hogy akinek arra kell, vegyen gps-t. De ezt nem lehet komolyan gondoni. A kijelzője túlszaturált. Arról nem is beszélve, hogy neked a készülékház smafu? Ritkán látni a galaxy s-től gagyibbat. Nekem itt ki is fujt az ott van a szeren jelző.
    Szóval nem tudom ki nyúlt mellé.
    5. Az intel márpedig fel fog mindent szippantani ;]. Ez megint csak neked nem jött át. Tudhatnád, ez egy mondás manapság már.
    6. Tyúk vagy tojás= értelmetlen vita, mert nincs igazad, de majd jól meglátom ;]
    7. Ezek a legjobbak :). Csak ha olvastál volna eleget, rájönnél, hogy ha teljesitményt növelnek (persze még igy sem közelitik meg az x86-ot), drágulnak és nő a fogyasztásuk, röviden.

    Hidd el, nem tudtam, hogy samu telód van, nem akartalak megbántani. De ez már eléggé off, itt befejeztem, ha folytatni szeretnéd, pü pls. :R

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz cousin333 #58 üzenetére

    Irtam, hogy pü-ben, de mindegy.

    Ha szerinted nem irtam olyat, amivel megcáfoltalak volna bármiben is, vagy csak a számomra egyértelműt magyarázni kellene, az a te szegénységi bizonyitványod.

    Te is alátámasztások nélkül bizonygatod az igazad. Nincs tartalom a mondandód mögött. (főleg az olyanok mögött, hogy a galaxy jól össze van rakva)
    (itt kiemelnék még valamit: személy szerint a tudásával nincs bajom)
    Mindamellett elfogadom, hogy ezen a véleményen vagy és bármilyen meglepő, én sem találok semmi hasznosat a te soraid között (pedig lehet többet gépeltél, mint én).

    Mindazonáltal én senki véleményét nem kifogásoltam itt, leirtam a sajátom. Te ezzel szemben kifogásoltad az én hozzászólásomat. Nem kértem. Remélem, mostmár ugy gondolod, jobb lett volna, ha megtartod magadnak a reakciót. Ezekkel a dolgokkal, amiket állitasz, tisztában lennék, csak vagy másképp gondolom a jövőt (ami elég képlékeny) mint te, vagy csak nem fogadom el egyszerűen még, mert a rosszat látom benne.

    kb ennyi a lényeg, részemről béke van, csak még most ugy érzem, hogy fújod a magadét, ami pont annyit ér, mint az én, cáfolatokban hiányos, sértésekben gazdag, hosszú irományom.

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz Angel1981 #64 üzenetére

    Amit irtál az mind igaz. Jelenleg. Most valóban nem kell erősebb vas. Aztán a többit meg majd Billék eldöntik.
    Bár azt hangsújozom: legyen ugy, ahogy szeretnénk. :R

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

Új hozzászólás Aktív témák