Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz cousin333 #58 üzenetére

    Irtam, hogy pü-ben, de mindegy.

    Ha szerinted nem irtam olyat, amivel megcáfoltalak volna bármiben is, vagy csak a számomra egyértelműt magyarázni kellene, az a te szegénységi bizonyitványod.

    Te is alátámasztások nélkül bizonygatod az igazad. Nincs tartalom a mondandód mögött. (főleg az olyanok mögött, hogy a galaxy jól össze van rakva)
    (itt kiemelnék még valamit: személy szerint a tudásával nincs bajom)
    Mindamellett elfogadom, hogy ezen a véleményen vagy és bármilyen meglepő, én sem találok semmi hasznosat a te soraid között (pedig lehet többet gépeltél, mint én).

    Mindazonáltal én senki véleményét nem kifogásoltam itt, leirtam a sajátom. Te ezzel szemben kifogásoltad az én hozzászólásomat. Nem kértem. Remélem, mostmár ugy gondolod, jobb lett volna, ha megtartod magadnak a reakciót. Ezekkel a dolgokkal, amiket állitasz, tisztában lennék, csak vagy másképp gondolom a jövőt (ami elég képlékeny) mint te, vagy csak nem fogadom el egyszerűen még, mert a rosszat látom benne.

    kb ennyi a lényeg, részemről béke van, csak még most ugy érzem, hogy fújod a magadét, ami pont annyit ér, mint az én, cáfolatokban hiányos, sértésekben gazdag, hosszú irományom.

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

Új hozzászólás Aktív témák