Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Nekem Wii-m van és az érzéseim felemásak. Kisgyereknek vettem meg némi fitness is ráfér a családra. Kisgyerek még nagyon élvezi a játékokat, látszik, hogy ez a fő megcélzott korosztály.

    Igaz, találni komolyabb játékokat is (csak, hogy azt említsem, amivel legutóbb játszottam, a Monster Hunter), de engem, aki pc-n játszott korábban kifejezetten zavar a memória szűkös volta miatti kicsi pályák. Persze, lehet egész nagy a bejárható világ, de mindig egy kis pici helyen vagyok, ott teszek ezt meg azt aztán ha továbbmegyek, akkor töltés.

    Annyira spóroltak a memóriával a konzolon, de a többin is, hogy az nem igaz.

    A Wii U-ról annyi a véleményem, hogy szerintem is nagy bukás lesz. Mert családi, kisgyerek játékra teljesen felesleges, arra bőven elég a Wii is a maga rengeteg játékával.

    Ha komolyabb gépet akarok, akkor meg olyan érzésem van, hogy minek egy Wii u-t vegyek? Egy xbox360 is simán jó komolyabb játékokra és annak az utódját már inkább megvenném,

    Nincs semmilyen forradalmi újítás, a táblát én nem érzem annak.Amig a Wii esetében a forradalmi irányítás és (most utóbbi időkben) az olcsóság volt a döntő.

    Ráadásul, ahogy a nintendo-t ismerjük, aranyárban fogja mérni a wii u-t az elején. Nem lepődnék meg egy 150-180 ezer forintos árcédulán sem.

Új hozzászólás Aktív témák