Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    válasz Tauren45 #7 üzenetére

    Én a sima Wii-vel is tökéletesen megvoltam/megvagyok elégedve..
    Persze, a Wii remek termék volt, csak minden jel arra mutat, hogy elmúlt a varázsa, ráuntak az emberek. Ez amúgy minden egyes konzolnál bekövetkezik előbb-utóbb.

    Ez az új meg jó, nem feltétlenül kell, hogy a tv be legyen kapcsolva, hogy játszhassál, szóval egymagadban játszol azon a tableten.
    A Wii sikere abban volt, hogy bárki tudott vele játszani, egy időben, egy tévé előtt.
    Egy átlagos, nem gémer ember számára a multiplayer azt jelenti, hogy egy tévé előtt játszik a barátaival. Na ebben egyértelműen visszalépés a WiiU.
    A Wii sikere szerintem pont ebben volt, meg tudta szólítani a társadalom azon részét, akik számára a közösségi játékélmény nem azt jelenti, hogy vadidegen, arctalan tinédzserek anyáznak az internetes multiplayer lövöldében.
    A másik, hogy azok az emberek, akik számára ez a "egyedül is tudok játszani a tablet részen, tévé nélkül" dolog bejönne, na nekik már van tabletjük meg okostelefonjuk, ami pont ugyanezt tudja. Vásárlóvonzó fícsörnek elég gyenge, sőt, inkább riasztó. Ez a tablet-irányító pont olyan nagy és nehéz, hogy kényelmetlen legyen kézben tartani, cserébe lemerül pár óra játék után. Ha szeretnél a barátokkal játszani, akkor meg mi lesz? Veszel még egy tablet-irányítót nagyon sok pénzért? Nekem nem áll ez össze sehogy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák