Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DithenS

    senior tag

    válasz alevan #14 üzenetére

    Wii igaz gyengébb volt,de ott volt valami újdonság ami eladta,az pedig a mozgás. Mikor a Microsoft is belátta akkor dobta piacra a Kinectet.
    Nintendo DS csak japánban volt szerintem sikeres,meg a gyerekek körében.
    PSP-t sok mindenkinél láttam de DS-t nem igazán.
    Vita azért haldoklik mert a Sony konkrétan szart rá,nem rég jelent meg egy cikk róla és ott is írták sokan hogy a Vitából lehetett volna valami jó,csak a Sony elcseszte :S
    Nem támogatta játékokkal,ha megjelent valami játék az is más kiadó által.3DS-re meg szinte csak Nintendo fejleszt de az most más.
    Szóval a Wii esetében működött igazán a dolog,a többinél mind szerencse volt igazából,plusz nem az eladásokat kell nézni,hanem azt hogy mennyi ideig használhatom.
    Megvehetem a 3DS-t amivel hozzájárulok a számok növeléséhez,de 1 hét után kidobom mert nem jön be attól még a Nintendonak nincs igazán profitja.
    Wii U pedig kudarc volt,az irányító is mert rohadt nehéz,a kijelzőnek semmi értelme és hamar lemerült a gamepad.Gyenge is volt mert eladták új generációs konzolként és azt tudta mint az előző generációs PS3.Az emberek meg jó hogy nem vettek ugyan olyan konzolt,mikor szálltak nagyban a hírek a PS4-ről meg X1-ről úgyhogy mindenki azt vette.

Új hozzászólás Aktív témák