Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MZperX75

    addikt

    válasz 3shae #40 üzenetére

    Talán azért,mert proc teljesítményéről,már nagyságrendileg ,külföldi oldalakról már tudtunk.
    GPU-s teljesítményeiről is,de így még kronológiai,és történeti ,müszaki fejlődésbeli leírásról senki nem olvasott.
    Kezdetnek nem rossz AMD,lesz még jobb is,ha az árait lejebb viszi.
    10%-beli proci teljesítmény különbség az nem sok!
    Nem ez fogja eldönteni a vásárlók,akaratát.
    -csak már kopjon ki a a köztudatból"AMD melegszik,megsül" még a napokban is hallottam.
    Már majdnem jók a konkurenciával szemben!Azért,ez már használható alternatíva.
    jó lett volna elfelejteni athlon magokat K8-krémezését.
    integrált gpu közel 170%-os gyorsulás HD2000-hez képest!
    és 100%-os HD3000-hez képest! Ez nem olyan rossz.
    De engem nem győzött meg hogy miért váltsam le a Phenom2-945(95W)+5670-es kombomat,igaz 30-50%-al többet zabal,de fele anyiba fáj!
    Netre éjjel -nappal HTPC E-350-et használom,ez ami fogyasztásban és teljesítményben a konkurencia elött van,ja és árban is!Még egy kis games is belefér.
    OFF
    A CIKK!!!!!!! :R :R :R :C

    [ Szerkesztve ]

  • MZperX75

    addikt

    válasz stratova #366 üzenetére

    Vajon gyártanak-e ,majd hozzá alplapot 17X17 cm méretben,ez az ami engem érdekelne.
    Hamar lecserélném a brazost!
    A4-3300 (2 mag) 1,9/2,5 GHz 2 x 1 MB 6480G 35 W 1333 MHz ez az ami engem érdekelne(de ez sajna mobil cucc,jó lenne egy micro ITX-be mint a brazos) HTPC-nek azonnal raknám össze.
    35W-os keret+alaplap+vinyó az kb 35+15 max fogyival talán 65W-os panel tápom is elvinne,nálam az lenne best buy! alaplap+proci max 35-40.000-ért!
    A4-3300 (2 mag) 1,9/2,5 GHz 2 x 1 MB 6480G 35 W 1333 MHz ennél vajon E-350-em mennyivel gyengébb?A gpu ban mennyi a számolóegység?
    160sp-vel+2.5Ghz-es Phenom2 szintű protkóval már jó lenne ,szinte bármire nekem ,akkor már eladnám a nagygépet a fenébe!....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák