Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Parallaxis #19 üzenetére

    Gyárilag van benne toll. Kezdjük itt. És wacomos, tehát nem kutyakaki. Onenote jegyzetelés a célja.
    Fut rajta a bluestacks meg az AMiDuos, tehát a droidos szarok közül is sok megoldott. 2 az egyben.
    Aztán képzeld el, hogy feltalálták a billentyűs tokot, az OTG-t, a bluetoothot is. Nagyon sokan vesznek ilyet droidhoz is...
    Amúgy meg neked kicsi. És ha másnak nem az? 3,5 colon használtam 800x480 felbontás mellett Libreofficet, Archlinux, Debian 6 rendszereket. Nem jó, de volt amikor muszáj volt. Ahhoz képest álom, hogy ott van minden.

    Az meg a teteje, hogy szórakoztatás címén komoly asztali címeket visz a sok paytowin szarság helyett.

    Volt droid tablet. Amikor az OMAP4460 volt a csúcs, akkor és az. Lehetett rajta netezni, sokat káromkodni, hogy mindig a mobil nézetet erőlteti, nem volt normális böngésző se akkoriban droidra. Aztán vitte a filmeket. Meg ki tudott fagyni a GTA vice citytől ha gyorsan mentem benne. És vitte a NOVA3-at. És?
    Az is azért lett véve, mert Ubuntuval árulták eleinte, csak droidos lett belőle, mert nem kaptak PowerVR drivert, software rendererrel meg gáz.

    [ Szerkesztve ]

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Parallaxis #47 üzenetére

    végül is iPad mini van abban az árban, aztán láttam komoly dolgokat rá
    képszerkesztés és videoszerkesztés terén is

  • Béééla

    őstag

    válasz Parallaxis #47 üzenetére

    Pár év OneNote jegyzetelés után:
    végülis csak kis hazánkban pár millió diák rohangál, a világon összesen meg nem kevés. Amíg Átlag Pista megvette a jegyzeteléshez a legelső laptopot ami bebootolt (aztán többet elő se vette órán csak játszani), a Wacom cerkás noti ami refurbished volt, került 200e HUF-ba alhangon, és az árak inkább elmentek 300e irányába.
    Na most ha lesznek ilyen cerkás cuccok olcsóba', akkor esetleg elgondolkozhatnak a felsőoktatásban, de akár a középiskolákban is a normális e-tananyagon. Tokkal-vonóval 100 környékén megáll, és ha esetleg komolyabb megrendelés és supportigény merül fel, még akár kedvezmény is befigyelhet.
    Amúgy meg az OS-ben a cerka szépen le vagyon kezelve, a OneNote gyönyörűen kezeli, a csodás Libre meg még mindig nem tudott egy OneNote-kezdeményt se felmutatni.

    Ja persze, csak dugj rá egeret, billentyűzetet és külső kijelzőt, ha demózáson kívül tényleg játszani is akarsz vele
    Én azt látom, hogy a) esetben nem tudsz, csak tapicskolós lópikulákkal játszani, b) esetben HA igényed merül fel, kibővítheted.

    Ha tablet, akkor iOS, ott vannak tabletes alkalmazások amik arra a felhasználásra is készültek és nem a smartphone appok vannak felskálázva mint droidon.
    Nagy mennyiségű szemellenzőt vélek felfedezni.

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák