Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz vanhalen #25 üzenetére

    "Az Office-t LÁTTAM működni rajta, méghozzá elég meggyőző sebességgel (én is csodálkoztam) Mégis minek szenvednének vele, meg mutogatnák be, ha semmi céljuk vele, talán ostobák?"

    Techdemo. Abban viszont teljesen biztos lehetsz, hogy kiadni nem ezt fogjak, hanem majd a metros office-t.

    "Megcsinálhatják és meg is csinálták páran a tabletekhez szánt billentyűzeteket és egyéb perifériákat."

    Lenyegtelen. Egy tabletes appnak default tableten kell mukodnie - ha mar billentyuzet meg minden kutyafule kell hozza, akkor felmerul a kerdes, hogy miert szenvedjen az ember tableten, ha egyszer egy netbook is erosebb meg hordozhatobb.

    A tobbit hagynam is, ugyanis az eredeti felvetesed az volt, hogy azert hianyzik a mobil piacrol a W8, mert egy csomo usernek vannak megszokott windowsos programjai es ezeket akarja W8-as tableteken meg egyebekent futtatni - marpedig ez az, ami nem fog megtortenni.

    (#26) vanhalen: a Barnes&Noble-ugyben kiderult, hogy a MS Androiddal kapcsolatos szabadalmai leginkabb a "szemet" kategoriaba tartoznak.

    [ Szerkesztve ]

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák