Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrterminator

    aktív tag

    válasz Menthirist #91 üzenetére

    Félreértesz, én úgy köpködöm a kiadókat mint semmi mást, pont ezért abból minimális energiából, amit ráfordítanak (hanyagságból és pénzéhségből) kellene másra fordítaniuk, pl optimalizáslás, (ha kell 900p de folyamatos 30fps) Ai, fizika. Pc-n meg 4K rakod meg 60Fps, ahogy eddig is, nem tudom mi a probléma. (hacsak nem az, hogy 3kilós gép kell neki)

    Meg ezt szajkózom, hogy PC-n nem mindíg mehetsz autópályán, a játékok 90% közút magas patkával :( Nem éri meg anyagilag mindenhova autobant építeni, csak pár játék lesz ami igazán kihasználja a felbontás és frém melletti előnyöket ha van Ferrearid, ha nincs akkor azt se tudod kihasználni... Ha nem így lenne azonnal váltanék Pc-re, hidd le.

    A frémet számoltam az utóbbi 15 évben a bal felső sarokba. A vége felé 60 alatt egyik játékkal se játszottam(akár graf butítás árán is). Odáig jutottam, hogy kb. +/-20% pontossággal megtudom neked mondani, 0 és 60 között hány frémmel megy a játék szemre! Úgyhogy nem kell a 60fps létjogosultságát bizonygatni, tudom hogy az lenne a legjobb. De nem értettél meg ezek szerint. Amíg szemét fut 60-al és 4k ban az egy szemét marad attól szép csomagolásban.

    Jobb játékokat a népnek :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák