Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    Érdekes, hogy prüszkölnek sokan a Magyar Gárda miatt. Így volt ez a Polgárőrség első csoportjainak megalakulásánál is. Na, most aztán lesznek túlkapások, majd jól erőszakoskodni fognak, jaj szegény fejünknek.

    Mondanék azért valamit.
    Mikor Szűrös Mátyás kikiáltotta a Parlament erkélyéről, hogy immár szép új rendszerünk van, kicsit kocsonyás volt még az egész. Senki nem tudta, mire számíthat, mit hoz a (közel)jövő.
    És eljöve egy rövidke skinhead korszak.
    Ahhoz képest, hogy milyen hírnevüket keltették, szinte elenyésző volt erőszakosságuk. Ha mégis tettlegességre került sor, azt provokáció váltotta ki. Mondok példát is. Ácsorogtak egy buszmegállóban, a buszból meg kiszólt valaki, hogy mi van, hülye kopasz magyarok? Tényleg lerángatták, tényleg megverték az illetőt, mert a magyarságot szidta.
    Megjegyezném, hogy a kisgazdák rendezvényein rendfenntartóként voltak jelen mindaddig, amig Torgyán ékesszólóan beléjük nem rúgott.
    A MIÉP gyűlésein, rendezvényein szintúgy ott voltak, és soha nem volt semmi balhé, atrocitás. Ügyesen kikerülték a provokációkat, ám határozott fellépésükkel megakadályoztak minden rendbontást.
    Nos, az etnikum nagyon csöndben volt. Nem tudták, mire számíthatnak.
    Ennek értelmében jó volt a közbiztonság.
    Aztán politikai, ilyen-olyan nyomásra üldözötté váltak a skinhead-ek. Szidhatja őket bárki, én mégis azt mondom, hogy kiváló rendfenntartók voltak. Félelmet keltettek? Ugyan kiben? Én a legnagyobb nyugalommal mentem a fekete dzsekis kopasz legények csoportján keresztül.
    Azóta rettegés lett az úr. Nincs már vissza tartó erő, a garázdaság elharapózott. Zárkózzunk be? Tényleg ez a megoldás?

    Amondó lennék, hogy tisztelet illeti a Magyar Gárdát. Felvállaltak valamit, amely a magyarság biztonságát szolgálja. Tettek bármit, amiért elítélhetők lennének? Ugyan kérem...

    Ami magyar, az eleve bűnös, káros, rossz lehet?
    Ugyan kérem...

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák