Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    ha csak a mozizást nézzük nem értem miért gondolkozik mindenki tv-ben. szerintem borzalmas élmény tv-n mozizni. nem csak a kis méret miatt (nem, még a 180-as átmérőjű tv sem közelít meg egy 250 széles vásznat), de azért is mert kivakítja az ember szemét. ha mozi, akkor vászon és lágy fényerő. máig a legjobb döntésem volt, hogy vettem egy kivetítőt és vásznat, nincs olyan nap, hogy ne használnám. a sorozatokon is olyan szinteket dob, amit egy órási tévé sem tudna - az én szememben.. -
    Viszont tv-re nem alkalmas, macera mindig bekapcsolni, vásznat le, 3x annyit fogyaszt mint egy tv, sd adások vállalhatatlanok ilyen méretben stb... arra a heti pár órára bőven elég a kis 108-as lcd tv.

    szintén, mozi és hangprojektor. ennyi pénzért. használtban (tudom, nem 1 kategória, de nézzük reális szemmel. tudom, hogy manapság gáz más levetett cuccait használni, de na) fele ennyiért olyat hozok össze, hogy egyszerűen mindenben porig alázza a rendszert. lustaságra fogni, hogy ilyet vesz valaki? komolyan? ha van ennyi pénze, akkor legyen még 50e-re hozzá, hogy kijönnek és más összeszereli és beállítja neki. mármint nem ezt, hanem egy rendes rendszert.

    egy helyen tudom elképzelni az egész bemutatott rendszert: egy minimalista otthonban, ahol mindennél előrébb van az, hogy jól nézzen ki. mert igen, ez a szett pontosan beleillik a minimalista, sallang mentes otthonokba.

    aki meg sokallja a 4-5 misit egy tévére véletlen se nézzen be kácsai audió kábelboltjába. a legdrágább kábelük 3 méteres és 10 misi. hát még a rendszer mennyi lehet körülötte : )

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák