Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peet

    senior tag

    Még mindig van bennem rengeteg kérdés:
    - Ha részt veszek a mostani frissítéses telepítésben, akkor 2016 július 29 után is csak először a régi rendszert kell felraknom és utána ráfrissítenem? Ez így elég macera, ha újra kell húzni a gépet. Sokkal jobb lenne ha kapnék egy kulcsot amivel 2016 után tudnám telepítő lemezről is telepíteni. Sőt a legjobb lenne ha már most is tudnám úgy is, nem csak frissítésről.
    - Van-e bármilyen különbség a 2016 július 29 előtti telepítés és a lemezképről felhúzott rendszerek között? Itt főleg a license dolgok érdekelnének.
    - Még mindig nagy a csend arról, hogy 2016-tól a Windows előfizetéses lesz-e, és ha igen milyen módon? Nagy beetetésnek érzem ezt az egészet, mint amikor veszek egy új gépet, kapok hozzá 1 évig használható office-t amit megszokok, aztán meg puff, vedd meg.
    - Mi történik ha 30 napon belül nem állok vissza a régi rendszerre, elvesztem a régi licenset?
    - Lehet-e 32bit-ről 64-bit-es változatra vagy fordítva frissíteni?
    - A dobozos termékek frissítése, hogy működik? Hordozható marad a Windows?
    - Miért kell e-mail regisztráció a frissítéshez, miért nem csak egy link a www.microsoft.com-on és tölthetem?
    - Mi az, hogy foglaljam le a frissítést? 1 évig ingyenes nem? Vagy egyszer elfogy?

    Közben már működik a frissítést jelzőnél az alábbi link:
    Windows 10 gyakori kérdések
    [link]

    ...elolvasom

    [ Szerkesztve ]

  • Peet

    senior tag

    válasz Воланд #14 üzenetére

    "korulbelul ezerszer elhangzott mar az ms reszerol, hogy nem lesz semmifele valtozas a windows ertekesiteseben."

    Én ezt [link] nem így értelmezem. :U

Új hozzászólás Aktív témák