Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz Peet #13 üzenetére

    "Ha részt veszek a mostani frissítéses telepítésben, akkor 2016 július 29 után is csak először a régi rendszert kell felraknom és utána ráfrissítenem?"

    But what if you want to do a “real” clean install?

    Microsoft tells me that it will be possible to do so. And that a key part of this process is that it will save a product key tied to the previously upgraded PC or device in Windows Store. This is how Windows 10 will later know that the install is allowed: It’s “one of the benefits of the new delivery system,” a Microsoft representative told me.

    This suggests that Windows 10 install media will be made available to upgraders, much as Microsoft today makes Windows 8.1 install media available for download. But I haven’t yet confirmed that this is the case, but I will do so. [link]

    "Még mindig nagy a csend arról, hogy 2016-tól a Windows előfizetéses lesz-e, és ha igen milyen módon?"

    egyaltalan nem nagy a csend, korulbelul ezerszer elhangzott mar az ms reszerol, hogy nem lesz semmifele valtozas a windows ertekesiteseben.

    "Mi történik ha 30 napon belül nem állok vissza a régi rendszerre, elvesztem a régi licenset?"

    semmi, nem is ertem, hogy ez a harminc nap honnan jon. frissiteskor a regi rendszer bekerul a windows.old mappaba, a windows 10 vezerlopultjaban meg ott lesz a lehetoseg a windows 10 eltavolitasara.

    "Lehet-e 32bit-ről 64-bit-es változatra vagy fordítva frissíteni?"

    eddig sem lehetett, ezutan sem lehet.

    "A dobozos termékek frissítése, hogy működik? Hordozható marad a Windows?"

    jelenlegi informaciok alapjan nem.

    "Miért kell e-mail regisztráció a frissítéshez, miért nem csak egy link a www.microsoft.com-on és tölthetem?"

    hogy emailben tudjak kuldeni a promo anyagokat, meg az ertesitest a frissites elerhetosegerol.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Új hozzászólás Aktív témák