Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djgeg

    őstag

    válasz #06658560 #38 üzenetére

    Tájékozatlan?
    Tudtam, hogy a megaupload ot lehúzták a budin... csak fel se merült bennem, hogy azt ti a normális szolgáltatások közé soroljátok.
    Azt meg fogjátok már fel, hogy a CLOUDOS SZOLGÁLTATÁSok nem egyenlő A CLOUD STORAGE el.

    Mi a garancia, hogy az amazonos, cloudt nem kapcsolják le?
    Az a szolgáltató felelősége, hogy milyen keretek között engedéjezi az adatárolást és, hogy figyelje is, hogy nem lépted e át. Ha ezt nem teszi, és a töbség már rég nem törvényes anyagok tárolására használja a szolgáltatást. Akkor teljes joggal csukják le a francba.
    Az elején én is tároltam nem is kis információt a Megauploadon. Az első cikkezésnél, ami megemlítette, mekkora az illegális használat rajta, váltottam. (bőven a leállás előtt... )
    Hogy miért? Mert előre látható volt, hogy valami hasonló fog történni.

    Tudatlanságról inkább felétek lehetne beszélni, hogy egy Megaupload bezára és egy Cloud OS az amereikai kormánynak topikban NORMÁLIS cloud szolgáltatás komment, között ti párhuzamot húztok.

    Az olyan emberekkel, akik normálisan kommunikálni nem tudnak, csak okos kommentekkel, a saját igazukat szajkózni, majd a másikat tudatlanak hívni csak mert megkérdezte, hogy ilyen hozzáállással mit akarsz?!(Aki egyébként nem csinál mást mint bejár topikokba fikázni azt ami nem tetszik neki ... ami a dolgok 95%-ka)
    Az ilyen emberekkel nem tudok mit tenni mint magasról leszarni...

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

Új hozzászólás Aktív témák