Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaveHutt

    őstag

    Skydrive nálam itthoni file-okra, még a 25 gigás korszakból van, ja és mert a legjobban megy Windows Phone-nal. iPaden is teszi a dolgát, kiváló alkalmazás. Fentebbi említett végtelen ciklussal itt nem találkoztam, annál többet a Google terméknél. Itt sincs Linux kliens, de ugyan ki akarna ördögtől való zárt szoftvert a szabad operációs rendszerén futtatni?

    Google Drive-ot egyetemi jegyzetek megosztására használok, arra pont jó, hogy mindenkinek van gmail címe és senkit nem hagy belekontárkodni a jegyzetekbe. Néhány hiányossága, amit nem szeretek: nincs hozzá WP kliens (ugye minek is, le vagyunk tojva magasról WP-sek), nincs Linux kliens (ezt meg ígérgetik már mióta, várják is a júzerek, mint a messiást, de csak nem akar jönni egy éve; Insync béta fázis alatt ingyenes még, hamarosan kilép és 10 dollár lesz, szinte biztosan). Ja és amit már előttem is emlegetett vmelyik kolléga, nevezetesen, hogy annyira überbiztosan levédi a helyi fájlokat, hogy rendszer újrahúzása után a saját mappáimat nem hajlandó beolvasni. Magyarán minden újratelepítés után tölthetek le minden fájlt megint, mert nem hajlandó beolvasni a saját mappáját. Érdekes, hogy a Skydrive-nál nincs ilyen probléma. Talán azt emberek készítik embereknek?

    Dropbox: kevés tárhely, de teszi a dolgát.

    Sebességre nekem Skydrive-Google Drive-Dropbox a sorrend.
    Amit érdemes lett volna megjegyezni: Linuxon nagyon mostoha dolog felhőzni, van a Dropbox, meg az Ubuntu One. Előbbit használják sztem sokan.

    [ Szerkesztve ]

  • DaveHutt

    őstag

    válasz Alchemist #100 üzenetére

    Csak tudnám, hogy miért zavar bárkit is, hogy a családi fotóim között keresik a terroristákat. Vagy más is őriz rakétaterveket a felhőjében?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák