Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wounton

    csendes tag

    Csak gyorsan leírom saját tapasztalataim, pontosabban hogy mi nem tetszett nekem az eddigi részekkel kapcsolatban (kampányt sosem játszottam):
    H3:
    - Nagy pályákon a macska-egér kergetőzés (és hogy a gép állandóan azzal csalt, hogy véletlenül pont a fel nem fedett területek/foltok szélének utolsó pixelénél áll meg mindig).
    - Kevés másodlagos skill.
    H4:
    - Mikor kijött, egész sokat játszottunk vele, de minap elindítottam és pár percnél tovább nem bírtam (konkrétan csata közben kellett kilépnem, olyan szörnyű volt az izometrikus nézet és a hatalmas csatatér; pedig a tápolható hős nagyon bejövős volt annó)
    H5:
    - Nagyobb pályákon nagyon sokáig lép az AI (még a legújabb gépeken is) és ez szvsz megöli a játékmenetet. Hatalmas térkép 8 játékossal? Kizárt. Hacsak nem akarsz akár percekig várni két kör között...
    - Az Academy faj szvsz nagyon tápos a kívánság szerint összeszerelhető és egyenként a lényekre pokolható artifaktokkal. (kizárólag nagy térképeken szeretek játszani).
    H6
    - Itt egyedül a 3 alap nyersi és skill rendszer felépítése/megoldása nem tetszett. Valaki csinálhatna egy modot, ami wheel-be rendezi a skilleket és random adja őket (így szinte mindig ugyanazokat választottam ugyanolyan sorrendben).
    H7 (jelenlegi 1.6 verzió alapján)
    - Az AI hihetetlenül ostoba (viszont rohadt gyorsan lép, gondolom van összefüggés).
    - A térképszerkesztő (és random generátor) nagyon fasza lenne, ha nem kellene egy szerverpark alá. 8GB RAM-ot csak a szerkesztő elindítása úgy felzabál mint a pinty. Egy 200x200-as random tereppel rendelkező térkép legenerálása (nálam) majd' 40 percig tartott.
    - Az előző probléma miatt nagyon kevés még az elérhető (és igazán jól kidolgozott) térkép.

    Röviden ennyi :)
    A 3 volt az első amivel játszottam, először csak nagybátyám játékát figyeltem ő meg magyarázott ("na és most hogy nyertünk, örül a ló").
    De a 7. rész ami nagyon tetszik, a játékmenet és a játékmechanika a 3. részt idézi csak - értelemszerűen már - sokkal szebb grafikával. Ha az AI-t megcsinálják és elkezdenek ömleni az új mapok hozzá, nem kérdés hogy ha választanom kell a kettő közül, akkor a 7-et választom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák