Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Waikiki #54 üzenetére

    "Az, hogy doppinggal nyomta, igenis elítélendő."

    akkor kezdheted a sort az egész mezőnnyel. nincs élsport dopping nélkül. vagy laza vérdopping, vagy növekedési hormon, vagy olyan amit még nem ismernek. teljesen mindegy. élsport nincs dopping nélkül.

    körbe lehet írni ezer féle módon, de ha van élsport nélkül akkor a mr. olympiák is tiszták. hint nem. nekem senki ne mondja hogy Robert Förstemann pl natúrban dobta össze a lábát, amikor swarci 71 centis combbal lett mr olympia, pedig mindent beszúrt felszívott beszedett, és förstit meg hagyják versenyezni nagyobb virgácsokkal? ugyanmár.

    álszent ez az egész. aki lebukik azt megvetni, de ez meg tökéletesen rendben van. ugyanmár. ilyen genetika nincs. se táplálkozás, se kemény edzés, se dedikált hozzáállás nincs ami ilyet csinál.

    [ Szerkesztve ]

  • hroberto

    veterán

    válasz Waikiki #54 üzenetére

    Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy dopping ide vagy oda, egyenlő feltételekkel nyert 7 Tourt. Mert nyilvánvaló, hogy minden ellenfele kb. ugyanúgy cuccozott mint ő.
    Én ezért nem tudom elítélni. Egyértelmű, hogy ha nem csinálta volna, valószínűleg közel sem lett volna ilyen sikeres.
    De fordítsuk meg a dolgot. Ha senki sem doppingolt volna akkoriban a mezőnyben, akkor vajon mi lett volna? Ez megjósolhatatlan persze, de azért van realitása, hogy ebben az esetben is sikeres lett volna Armstrong.
    Mert azt senki sem mondhatja, hogy nem volt kivételesen tehetséges. De, hogy ezt ki tudja aknázni, a doppinghoz kellett nyúlnia. És ezzel egyenlő esélyekkel indult. És ez a lényeg! Az egyenlő esély! Ha nem teszi, eltűnik a süllyesztőben.

    Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

Új hozzászólás Aktív témák