Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz moonman #53 üzenetére

    üzenetek nézet kész katasztrófa

    Amikor reggel mondjuk van az inboxban 25db értesítő levél valahonnan, akkor jó dolog, hogy ugyanazokat a leveleket összevonja.
    Levelezőlistán nagyszerű, hogy a N és P billentyűkkel lépkedsz a csoportokban és a J és K billentyűkkel váltasz a levelek között az R billentyű után meg máris írhatod a választ.

    A Talk-ot én azért szeretem, mert nem vagyok MSN függő és így mégis elérhetem (nagyritkán, amikor akarom) a csevegőmániás ismerőseimet kényelmesen az inboxból, anélkül, hogy telepítenék valamilyen klienst, vagy webes hozzáférés után gugliznék, ami, hozzáteszem a legjobb szolgáltatását veszi el az MSN-nek, ami az Offline üzenetek (ez egyébként van Talkban is).

    mondjuk nálam már a rendezési elvvel elásta magát, én mappákat szeretek

    Az mondjuk tényleg gáz, hogy csak FF-al működő külön userjs kell hozzá, hogy mappaszerűen rendezd (almappásan) a címkéket. Meg tényleg lehetne valami görgetősáv, akkor én is több címkét használnék. De itt legalább a Googlegroups-on a Labs listán lehet ajánlani és figyelemmel lehet követni, hogy milyen fejlesztések várhatók.

  • divrapier

    tag

    válasz moonman #53 üzenetére

    1:
    hotmail ajanl mas bongeszoket +
    hotmail ajanlo
    2:
    regisztraltam, de a levelirasnal valamiert disabled a szoveg mezo --
    disabled

    GeForce 7800 GS 256 mb (overcloced to 512 mb)AGP

  • Ősember

    őstag

    válasz moonman #53 üzenetére

    miért van olyan érzésem, hogy te egyszerüen nem tudod használni a gmailt? :DDD
    vannak mappák, csak cimke néven szerepelnek. probáld csak ki...
    cimkéknél alapbol nincsenek szinek, mint a korábban linkelt képen
    a háttér is alapbol fehér, ahogy te mondanád "letisztult", azt is állitgatta valaki
    beérkezö levelek, piszkozatok, kuka ugyan ott van
    levélirás ugyan olyan
    beállitások itt is a felsö sávban vannak, javarészt jobb oldalon
    egyedül a kapcoslodo linkek vannak más helyen (bal felül) a gmailben.
    ami fül nem kell, pl a csevegés vagy bánom is én mi, akkor azt egyszerüen becsukod és ennyi. azt sem értem miért vannak mindig az ilyen hozzáértöknek olyan gondjai, hogy a gmail lassu, a gmail nem küld leveleket a gmail igy meg ugy nem. érdekes modon ez az átlagos halandokkal nem fordul elö :F
    a mostani hozzászolásaidbol csak ugy érzem hogy te csak azért fikázod a gmail-t, mert csak. eleve egy béna kép alapján itélkezel, amikor ez csak egy választhato skin, közel sincs az alaphoz :U
    bocs, de amikor ilyen magabiztosan szidsz valamit, akkor annak elöször utána kéne nézni rendesen. olyan érzésem van mint amikor egy lunixos beszabadul a windows topikba :D

    ______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

Új hozzászólás Aktív témák