Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giot

    addikt

    válasz Abu85 #382 üzenetére

    Igen ez mindig erről szól költs több pénzt! És valljuk be őszintén a játékosok nagy része ezt teszi. (én is, vagy az a fórumtárs aki a GTAIV miatt vett másik videokártyát peace fsb) .Hm legrosszabb sors, de úgy tűnik ez az út nem járható ha csak a 3Dfx példáját vesszük alapul, és valóban azt se feledjük hogy a PC piac két másik főszereplőjének (AMD/Intel) más tervei vannak!
    Amit viszont nem látok át hogy miért nem csináltak most, egy jó szériát hiszen a Gamer piac nagyon várta már hogy mit lép az nV az ATi 5XXX sorozatára. Most még lehetett volna kaszálni egy minden tekintetben jó szériával. Vagy már ennyire nincs potenciál ebben a piaci szegmensben? (ezt azért nem hiszem) Mind1 nem kell nekem mindent megértenem.
    Peace a fanatikusért, nem negatív jelzőnek szántam! Azt látom hogy hobbid a munkád és nagyon beleásod magad, ez persze nekem vagy a másnak csak jó nem kell végigturkálnom a netet hogy lássam mi a helyzet, merre tendálnak a fejlesztések. THX

    (#383) Gyuri27: 6XXX széria? Jó lenne ha megint csíkszélesség csökkenést hozna de ez sajna nem valószínű, inkább optimalizálás. De jó ez hogy így pörgeti az ATi a fejlesztéseket így rá van kényszerítve a konkurens is hogy lépjen. (Bár ez a lépés kicsit felemás:D) Az árcsökkenés sokszor eszembe jut milyen haszna lehet az ATi-nak, már vagy fél éve, és az nV nem tudott (vagy nem is akart) árban megfelelő konkurenciát harcba küldeni.
    Lehet már megbánta az nV hogy annak idején nem fogadta el az AMD ajánlatát. Pedig a szín is stimmelt volna! :DDD Igaz ha ez megtörtént volna az ATi már sehol sem lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák