Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz zippofcy #21 üzenetére

    Most erre kezdjem el a szokásos dolgot ,hogy egy jobb optikai egérhez meg ezek az egerek nem érnek fel?G400 meg SZERINTEM megeszi az általad felsorolt egereket reggelire pontosság és ergonómia terén az általad leírt ár / érték arányról meg ne is beszéljünk.. De szerintem ezt el se kezdjük mert ez nem objektív dolog.
    Azt hogy te ezeket a saját részedre így gondolod elfogadom, de én meg azt gondolom hogy nem igaz. Fogás, stílus, kézméret, felhasználási mód stb. ezek mind közrejátszanak egy jó egér vásárlásánál.

    A teszt objektív, jól megírt.
    Az egér ára több szállítónál 16 K körül lesz, annyiért teljesen jó vétel. Ja és átlagos méretű kézzel rendelkezőknek sem kell félni tőle, nagyon kényelmes, jól használható és minden gombot könnyen és észrevétlenül el lehet érni.
    Szerintem itt a gond inkább ezzel a csúcs lézerszenzorral van, több felső kategóriás egér ezt használja, de valami oknál fogva a tesztekben visszalépésnek tűnik. A 9800 Avago állítólag hozott javulást,akár 4 k felbontás fölött se húz túl. de szerintem egy jó játékosnak max 800 cpi teljesen, tökéletesen megfelel.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák