Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Kleroo #17 üzenetére

    Lehet finnyulni, de szerintem van létjogosultságuk.

    Járművön szerintem sokkal kényelmesebb egy ilyet elővenni, mint egy nagydarab gyorsan lemerülő win-es notit. Másik megoldás ezek az atom procis netbookok... szerintem gyengék nagyon. Erre a területre az ARM sokkal de sokkal jobb. Netezésen, médián, szövegszerkesztésen kívül amúgysem kell semmire. Előbb-utóbb lehet mindegyikre USB-s bill-t kötni, vagy el tudok képzelni ilyen bluetoothos kis "chatpad"-eket mint ami régen volt telefonhoz.

    Nagy noti mellé sokkal vonzóbb egy ilyen, mint mégegy notebook. Ezeken prezentálni is sokkal kényelmesebb és stílusosabb a dolgokat.

    US-ből nemrég küldte haza a laptopját lakótársam nővére, merthogy ők már nem használnak ilyen nagy dögöket, csak okostelefont meg tabletet. Néztem nagyot :D

  • Vajga

    tag

    válasz Kleroo #17 üzenetére

    "jampizásra"
    kb én is ilyesmire gondoltam. Pedig akár még célcsoport is lehetnék (legalábbis nem tudom jól sejtem-e, hogy ez valamilyen üzletembereknek lehet jó). Én egy céget vezetek, folyamatosan gép mellé vagyok kötve, de nem tudok rájönni, h ezt miért ne asztal mellől tenném. Vezetés közben vezetek, a telefon csak telefonálásra jó nálam, a pc meg ott van az asztalon. Őszintén szólva ezek az "izék" nálam még cikket sem érdemelnének, tényleg lex*rom magasról és ívesen. :D Kicsit olyannak tűnik nekem, h az emberek nem tudják már kínjukban mit csináljanak, ez a bizbasz meg 10000 emberből egy ha használná talán, maradnak a "menő" középiskolások, hogy na ez is van a polcon.

Új hozzászólás Aktív témák