Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolik

    senior tag

    Kíváncsi voltam mi lehet a valódi oka a nagy spórolásnak. Megnéztem a tavalyi évi bevételeket és szépen látszik hogy -118 millió(!) CHF-al zárták az évet. [link] 2017-ben ez "csak" 37millió volt. Hovatovább szánalmasnak tartom azt hogy egy évi több mint 1 milliárd CHF-ből gazdálkodó intézet (ami kb 370 milliárd Ft körül van) pont pár windowson és officon meg skyepon akar spórolni. Egyszerűen nem hiszem el hogy ne tudnának kedvezményes szerződést kötni az MS-el.

    A másik, hogy a kiváltás nem kevés munkaórába és szakember bevonásába fog kerülni. Akik nem ingyen dolgoznak plusz ugye ott lesz a kiesett munka idő is mert nyilván nem egy gombnyomás lesz a váltás, nem beszélve utána jönnek az oktatások hisz valahogy fel kell készíteni a dolgozókat az új rendszerre (megint kiesett munkaórák ezrei).

    Nem vagyok MS párti, csak nem értem ha hogy egy milliárdos kutatóintézet miért hisztizik hogy drága egy win 10 , ahol egy mérő eszköz többe kerül mint egy családi ház ára. De itt már leírták előttem többen lesz még ebből sírás hogy "azt hittük hogy".

    Az MS support valóban nem olcsó, de mi az? Meg lehet nézni hogy ahol spóroltak ott mindig valami történt és általában nem jó dolgok.

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

Új hozzászólás Aktív témák