Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz lipi67 #12 üzenetére

    Tudom, szoktunk szervizelni gépeket, többségükben valami modernebb Celeron van. Működnek, csak hát azokon a gépeken ugye nincs tuning, meg semmi, így a boot, meg a progik betöltésekor azért érződik, hogy mehetnének gyorsabban is a dolgok. Valamiért inkább vesznek Celeront a cégnél, és kínlódunk azzal a retkes 4 pöckös gyári Intel hűtővel, aminek a felfogatása már csaknem emberiség ellenes bűntett, mintsem vennének egy árban hasonló AMD-t. Ráteszem a hűtőt, elfordítom a kart, aztán csókolom. Celeronnál meg esetleg cserélhetem ki a tartó pöcköt csavarra, mert az a gagyi műanyag eltörik, mint az alábbi alkotásom esetén: [link] No meg persze a por is elég sajátos módon szokott lepelként megülni az a gyári Intel hűtőkön, így gyakran le is kell szedni őket, hogy hozzá lehessen férni a pucoláskor, mert gépházból meg szűket vesznek... Hála az égnek nem vagyok számtechboltos, ez csak olyan mellékes meló.

    Törjük ki a lábat az tetszik. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák