Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz oriic #8 üzenetére

    Szerintem meg nagyon nem. Ha a cégnél mindneki a Cyberpunkot megy fejleszteni, akkor ezt azt jelenti, hogy a W3 foltozása/fejlesztése teljesen leáll. Kész van a második nagy DLC meg minden tartalom, amit esetlegesen még szánnak a játékhoz, aztán ennyi, vége, nyista, W3 ügyben lehúzták a rolót, pontot tettek a mondat végére.

    Ez azért durva lenne, egyrészt nem lenne megfeleltethető annak sem amit korábban mondott ugyanez a faszi, másrészt a W3 rajongóknak nem tetszene.

    És persze, nem ezt mondja, hanem azt amit a kommentben is írsz: "aki él és mozog és elérhető (értsd nem csinál már semmit W3-hoz) az megy Cyberpunkot fejleszteni."

    Ez így rendben is van. A hírben mondjuk még mindig így írod, hogy "de mostantól a teljes csapat az új játékkal fog foglalkozni"., ami továbbra sem ugyanaz, mint amit a faszi mond vagy amit a kommentedben írsz. :)

    Nekem mindegy amúgy, én már így olvastam az eredeti szöveget, de ha W3 rajognó lennék és nem érdeklene Cybperunk, lehet felbaszná az agyamat, ha azt olvasom, hogy a W3 totálisan lekerült az azstalról, a korábbi nyilatkozatokat meghazudtolva. Csak ezért kötözködöm.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák