Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz [CS]Blade2 #48 üzenetére

    "olyanoknak jelenne meg pluszba a reklámja, akik nem kíváncsiak rá. Már eleve ezért blokkolják."

    Ez így igaz, de az üzleti modell jelenleg úgy működik hogy a reklámok lefutott darabszáma után ad lóvét a hirdető, tökmindegy hogy nézi-e valaki a szarját, vagy sem. Az más kérdés hogy neki 1 fillérrel nem lesz attól több pénze (vevője) hogy többet fizet reklámozásra. Majd egyszer ez is feltűnik valami mánágernek és akkor már nem csak az észnélküli reklámanyag kiszórásra fognak fizetni, hanem megtérülésre. De ez a jövő zenéje.

    "A fekete péntekhez ugyanazt tudom mondani, mint mások: corsair vengeance lpx 8GB DDR4-2400-at minden nap néztem, 25.000-volt, 26.900 körül ment csütörtökön, majd
    emag BF: 39.990 helyett 28.900!
    "

    Tipikus magyarosch megoldásch. Na ezért nem is követem az ilyesmit. Fel se tűnt hogy most volt egy BF, pedig visszagondolva emlékszem arra hogy tele volt vele a sajtó. De ahogy a karácsonyi alumínium-réz-bitumen-ezüst-arany-stb. hétvégék is lassan már januárban kezdődnek, egy BF-et is simán lehet (felőlem) hogy hónapokkal előtte elkezdenek reklámozni. Ahhoz képest tök hamar lement. :) De persze nem sajnálom, úgyse hittem volna el hogy bármi is olcsóbb most mint akármikor máskor.

    [ Szerkesztve ]

  • carl18

    addikt

    válasz [CS]Blade2 #48 üzenetére

    Hát igen vicces vissza olvasni hogy játszanak az árakkal. A legnagyobb poffátlanság hogy 40,000 árcédulát állítanak be az amúgy 25,000 Ft-os memóriának.
    De rengeteg ilyen van, én hangszórókat néztem ott is hasonló a helyzet.
    Egy hangszoró aminek 25E az ára alapból, 30,000 ft-os ár lehúzva és 27,000 ft ki írva :D
    Tegyük hozzá ez amazonon is ebay 50 dollár :Y
    Jelenleg semmit se tervezek venni mert minden olyan áron megy, hogy meg se éri megvenni :D
    Fekete péntek is inkább kezd Mo-n egy trükkös esemény lenni mint sem nagy akció.
    És ezzel csak azokat verik át akik nincsenek tisztában egy adott termék árával, és elhiszik amit a webáruház állít például.
    Igaz még jövőhéten lesz egy fekete péntek ott lehet nagyobb akciók lesznek :D

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák