Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vigfer90

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nemigen vagyok aktív tagja a fórumnak, maximum csak olvasok, de a most történtek írásra sarkalltak. Augusztus 24.-én a gearvita webshoptól rendeltem egy ilyen órát. Rozsdamentes acél, nagyobbik verzió. Amikor leadtam a rendelést raktáron volt nekik az oldal szerint. Szerencsémre paypalon fizettem nekik. Egészen tegnap délutánig vártam. Se egy megerősítő email, hogy postázták a rendelésem, se egy válasz, se semmi fejlemény a kapott nyomkövető számmal kapcsolatban. Tegnap délután nyitottam egy ticketet a rendeléssel kapcsolatban a paypalon, mivel se csomag se válasz. Pár óra múlva belépek a gearvita fiókomba és szőrén szálán eltűnt a rendelésem. Valaki az üzemeltetők közül törölte a rendelésem úgy, mintha nem is rendeltem volna, ebből is arra tudok csak következtetni, hogy már nem is fogok tőlük semmit sem kapni postán. Mondanom sem kell azonnal felminősítettem reklamációvá az ügyem a paypal oldalán, illetve leírtam mindent nekik, képernyőképekkel kiegészítve. Mondhatom, biztosan visszakapom így a pénzem, de buktam három hetet, illetve egy újabb értékes tapasztalattal gazdagodtam, amivel remélem sokaknak fogok segíteni, hogy honnan ne rendeljenek.
    Sebaj. Jön Spanyolból egy másik óra jövő héten, szinte ugyanannyiért Alin keresztül rendelve, azok legalább megbízhatóak.
    Egy jó tanács, a www.gearvita.com webshoptól soha se rendeljetek. A facebook oldalukra az értékelések fülön külön érdemes ránézni....

Új hozzászólás Aktív témák