Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • limpi

    aktív tag

    válasz adamkovacs86 #11864 üzenetére

    Én is a gyárit használom, egy RP-N12 repeater-el kibővítve pont elég nekem a hatótávolsága mindenhol.
    (Persze a HGG-vel megspórolhattam volna a repeater-t, csak ezt akkor még nem tudtam... ;))

    A TransGUI-val a Transmission-t tudod irányítani (az Asus Download Master egy csak némileg módosított Transmission). A DM gyári webes felülete számomra teljességgel használhatatlan...
    Innen tudod letölteni: https://github.com/transmission-remote-gui/transgui/releases
    Annyi trükk van vele, hogy az Alternate Bandwith Settings-t (csiga ikon) be kell nyomni, enélkül a DM használhatatlan (automatikusan beállítja az upload limit-et nulla közelire és még csak nem is szól róla).
    Ha ezt bekapcsolod, akkor a Transmission az általad megadott alternatív sebesség limiteket használja fixen.
    (Én a download speed-et 5000 KB/s-re, az upload speed-et meg 150 KB/s-re állítom, így nekem teljesen stabil.
    Lefele nem is igazán tud többet, felfele meg a net szolgáltatómat kímélem...)

    Nem a reset gombra gondoltam (azt még sosem próbáltam), hanem az Administration alatti Factory Default résznél az [Initialize] gombra. És igen, sajnos mindent be kell állítani utána...
    Továbbá esetedben lehet, hogy ez sem lesz elég, hanem a HDD-t (amire a Download Master-t telepítetted) is le kéne teljesen törölnöd, majd a factory reset után újra telepítened. De ez csak egy ötlet, nekem ezt még sosem kellett megtennem, viszont nem is volt nálam sosem úgy elromolva, mint ahogy te leírtad...

    Sok sikert! :)

    [ Szerkesztve ]

    <:v)

Új hozzászólás Aktív témák