Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imi3estNew

    csendes tag

    válasz AxBattler #16 üzenetére

    AxBattler: Lehet hogy kicsit többet is ki lehet még hozni belőle fekete téren, még tesztelgetem a beállításokat. Nekem kicsit túlzásnak tűnik a 2500:1 érték. Párom ips laptopján feketébb a fekete mint ezen. Lehet csak megszoktam a dinamikus kontrasztot az előző tévén, ami lentebb húzta a fényerőt ha sötét volt az aktuális kép. Itt nem találtam dinamikus kontraszt beállítást.
    Az 1080p, 720p tartalomnál a méret miatt gondoltam hogy katasztrófális lesz, de 3 méterről már nem annyira észrevehető a különbség. Be lehet állítani hogy mennyire akarod összemosni a pixeleket, így a kisebb felbontások is tűrhetőek. Sima TV csatornák nézésére is egész jó.

  • Piftuka

    veterán

    válasz AxBattler #16 üzenetére

    "Igen a 6xxx-esek korrektek voltak pár éve, ez sem lehet rossz."

    No, azért azt jegyezzük meg, hogy az időintervallum, nem mindegy! :N

    A legendás "D/E/F/G/H6100/6400" tévék, a 120 Hz-es panellel, aktív 3D-vel, azért már az azt követő 6xxx-ekhez képest is szignifikánsan jobbak voltak. :)

    A sorozat "gyengítése" ott kezdődött, amikor ezek a jellemzők kikerültek a 6xxx modellek "tudástárából".

    "kb. 2.5-4 méterről nézném, szóval szerintem 49"-os is elég lenne, a 75" meg szóba sem jöhet... nincs is akkora üres falam. "

    Azért - figyelembe véve a két méret közötti minimális árkülönbséget is - ne vesd el az 55 colos modell!

    Az a 6 col különbség a gyakorlatban, pláne ilyen távolságból nézve nagy előny lehet a látványt illetően.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák