Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz adamssss #12 üzenetére

    Nehogy azt hidd a 680-assal rengeteg teszt elérhető amit 4K-ba játszottak és rengeteg játéknál tudta a 20-25fps közötti értéket ami ugyan elsőre nagyon kevés de azóta van már ugye 770, 780 és persze Titan is meg akár SLI és építhető. Persze tudom hogy egyik sem olcsó de hát aki ezt a monitort megengedheti magának annak valószínűleg telni fog egy 780-asra is.
    Amúgy ez a 4K őrület inkább 2014-be tud majd beindulni és 2015-be jöhet akár mindenki számára mert jövőre jönnek az igazi új videókártyák (amik nem csak áttervezések) meg addigra több gyártó is kínálni fogja a monitorát tv-jét stb. és azzal indul a verseny)
    Nem véletlen anyáztam hogy a nextgen konzolok nem tudják a 4K-t játék esetében és hogy ez mekkora vicc lesz a jövőre nézve... (persze én nem vennék konzolt soha de hosszabb távon megint ez fogja visszafogni a PC-s játékfejlesztést)

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák