Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim Tonic

    nagyúr

    válasz #09634560 #271 üzenetére

    A kérdés sz@rul van feltéve, és nekem ez a véleményem, illetve másnak is. Én pont teszek rá, ki mit írt korábban a fórumban, mert nem kötelező elolvasni, a kérdéseket lehet ide feltenni. Az sem érdekel, valószínűsíthetően mi a válasz, mert ez nem a valószínűségről kellene, hogy szóljon. Ez egy informatikai fórum, ahol a kérdést úgy kellett volna feltenni, hogy mennyi a maximális belső tárkapacitása a ZyXEL NAS326 hálózati adattárnak. Az eredeti kérdésben ráadásul még az összesen szó is szerepel, ami üti egymást a maximálissal.
    Ha a kérdésre válaszolni akarunk, akkor a maximális összesenbe egészen nyugodtan beleérthetünk mindent. Valaki szerint a tárkapacitás az azt jelenti, hogy a HDD/SSD belül van és SATA interfész, nálam a maximális összesen azt jelenti, hogy kihozzuk a maximumot.
    Ha valaki ezzel nem ért egyet, akkor leírja, hogy igen, valóban nézhető így is, de én így látom. Ennyi.

    Az, hogy mivel foglalkozom, azért került szóba, mert valaki volt olyan jó fej, és átcsapott személyeskedésbe, és engem támadott ahelyett, hogy a gondolataimról nyilatkozott volna. Én pedig erre írtam, hogy azért, mert valaki valamit másképp lát, nem kell f@sz hülyének nézni, és előjönni azzal, hogy ő bezzeg a T-nél mit csinált. Nem bántottam senkit, a fél fórum kezdett azon ugrálni, hogy hülye vagyok a véleményemmel, aztán meg azon, hogy szakmailag is hülye vagyok, mert nem találkozott hozzám hasonlóval a T-nél. Annál T-nél, ami egyébként marhára nem az informatika csúcsa, de mindegy. Aztán már előjött az is, hogy hazudozok. Sőt, most már az is, hogy a diplomát az osztogatják, nem tanultam, csak tanítottak. Én itt még mindig nem bántottam senkit.
    Valamiért van az a böszme szokás itt a fórumon, hogy kikezdjük a másikat, ha nem tetszik, amit ír. Nem szakmailag vitázunk, hanem sértegetünk. Le kellene erről szokni, és több tiszteletet adni a másiknak.

    [ Szerkesztve ]

    Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Új hozzászólás Aktív témák