Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Racecam

    MODERÁTOR

    Egyszer egy ilyen topic olvasása közben a kardomba dőlök, vagy harakirit követek el. :U
    Bocs, az OFF-ért.

    Com'è diverso il mondo visto da qui

  • Racecam

    MODERÁTOR

    válasz Cifu #79 üzenetére

    Nem az a baj, hogy valaki nem tud valamit, vagy nem ért hozzá. Én sem értek mindenhez. De ha ilyennel találkozom, akkor hallgatok és ha már elég sokat hallgattam, akkor kicsit félve, kicsit bizonytalanul, kérdezek. De nem, szinte akárhány ilyen cikknek a topicját olvasom, többségében jönnek a hozzászólásgyűjtő huszárok és benyögik a nagy igazságot jobb esetben két mondatban, rosszabban két szóban, amit valahol olvastak, vagy hallottak, esetleg mondta nekik valami hasonlóan okos haverjuk. És ez nagyon lehangoló. És, hogy Johnny Cage-nek is válaszoljak: Nem, a szakmai topicokban sokkal kevesebb a megmondó ember, ott vannak akik kérdeznek és vannak, akik válaszolni tudnak. Ebből a szempontból a cikkek topicja nagyon különbözik ezektől.

    De, hogy legyen egy kis ON is: Már úgysem kell sokáig várniuk a számítógépen filmet néző, akár full HD-ben is (natívban) usereknek, mert hamarosan jönnek a 16:9 arányú monitorok. Mivel ezek végképp erre lettek kitalálva, nem fognak hiányozni az itt kifogásolt Csatolók sem róluk. Tudomásul kell venni, hogy ez a monitor nem erre van. (Persze, ettől még talán elfért volna valóban egy HDMI, de nagyon hangosan reklamálni emiatt szerintem nem felesleges.)

    [ Szerkesztve ]

    Com'è diverso il mondo visto da qui

Új hozzászólás Aktív témák