Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _cHAos_

    aktív tag

    válasz .Szaki. #3 üzenetére

    "A "Q Hybrid" névre hallgató darab kifejezetten tetszik. Úgy néz ki elértünk oda, hogy végre tényleg értékelhető, igényes megjelenésű okosórák is kaphatók lesznek. (Tudom egy analóg óra sokkal igényesebb, nem ahhoz képest értendő, nem egy kategória a kettő)"

    A mondandód utolsó mondatán van a hangsúly. Szvsz nagyon jól látod. Mint felhasználó tudok nyilatkozni, használtam Fossil, Armani, Donna Karan órákat is.
    A Fossil-on a szíj ment tönkre 1 év után, aminek a cseréje fele annyiba került volna, mint maga az óra (15k :DDD, végül vettem rá szíjjat és elajándékoztam egy családtagnak, akitől viszonzásként annyi megjegyzést kaptam rá, hogy hetente több, mint 10 mp-et késik...azóta is a fiókja mélyén pihen :DDD ), A DKNY-n összeakadt a kis és nagymutató kb 3 hét után(az órásom kinevetett kb, hogy adhattam érte pénzt), az Armani pedig vállalhatlanul pontatlan volt. Természtesen mind eredeti volt. A fentiekből azt akartam kihozni, ha a cikkben említett gyártók digitális/quartz órái sem túl acélosak, nyilván az okosóráik is hozni fogják ezt a szintet.

    Fossil csoport= :DDD ;] Bocs! :DDD

    Remélem olvassák. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák