Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Tomcat #64 üzenetére

    Azért vigyázz azokkal a plazmákkal! Ugyan nem sokat láttam még és nem sok időt töltöttem velük (még az is lehet, hogy én követtem el valami hibát a vizsgálódás közben), de nem tűnnek túl meggyőzőnek - leszámítva persze a mély feketét, ami üt, ugyanakkor minden másban vagy egyenlő vagy rosszabb, mint az új IPS-ek...)

    Előben is nézted esetleg az U2711-et? Ugyan 16:9, viszont 2560x1440-es a felbontás, amivel már nem hiányzik annyira, amit az 1200-ból vesztesz 16:9-el (nem érződik olyan csorbának és túl keskenynek, mert méretes is, és van munkaterület is bőven a felbontás miatt). És méretéhez/tudásához képest nem olyan drága. (Normális plazmát nem igen kapsz annyiért., és az is 16:9 1920x1080-al, vagyis csak messzebb kell ülni tőle a méret miatt, ami feltéve hogy most is ~24" előtt ülsz, még szobaátrendezést is jelentene, és végül majdnem ott vagy mint 16:9-es 1920x1080-as 23"-al...)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák