Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atocha

    senior tag

    válasz xZer0kidx #13 üzenetére

    Elképzelhetetlen számomra, hogy játékokra ekkora összeget költenek. Én nem vagyok hajlandó fizetni egyetlen játékért sem. Mármint egyszer igen, amikor megveszem... De hogy folyamatosan... Öreg róka vagyok, nem így nőtem fel. Ha megvettem egy játékot, akkor játszottam vele. De az hogy egyfolytában költsek rá, hogy értelmes játékmenetem legyen...
    A szkill sokszor már nem is játszik, csak az hogy miket tudsz megvenni a karaktereidnek.
    Szánalom az egész...

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

  • Noukoum

    veterán

    válasz xZer0kidx #15 üzenetére

    Ahogy írod semmivel sem jobb mikor egy alkalmazást csak egy összegben tudsz megvenni és nincs előfizetéses verzió. Egy olcsó alkalmazásnál ez nyilván nem gond, de egy drágábbnál probléma. Csak egy rövid ideig szeretném használni vagy fogalmam nincs hogy egyáltalán be fog-e válni hosszútávon. Miért kényszerítenek rá hogy vegyem meg 10000 forintért, mikor előfizethetek évi 3000 forintért? Én is jól járok mert nem kellett “feleslegesen” kifizetnem tíz ezret csak hármat vagy három ezer forintért kiszolgált az alkalmazás ameddig kellett és 7 ezerrel beljebb vagyok. Persze a készítő is jól jár hiszen lehet hogy nem őket választottam volna ha nincs előfizetéses verzió vagy ha esetleg úgy döntök hogy véglegesen megveszem az appot utána akkor nem 10 hanem 13 ezret hagyok náluk. Win Win.

    [ Szerkesztve ]

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Új hozzászólás Aktív témák