Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xZer0kidx

    senior tag

    válasz Atocha #14 üzenetére

    Költenek mintha nem lenne holnap. Amúgy én is az egyszeri fizetés híve vagyok, igaz (sajnos vagy nem sajnos) így is lehet sokat költeni játékokra-appokra. Nem véletlen állnak át a mikrotranzakciókra az alkalmazások fejlesztői. Egyszeri 3500Ft helyett a pay to win felfogást kihasználva egy user ennek az összegnek a sokszorosát költi el ha egy játékot veszünk alapul. Lehet kicsit lassabban de akkor is többet fog elkölteni, mert a játékot egy idő után máshogy nem tudja folytatni. És akkor a battleroyal címek skin, karakter,fegyver pakkjait nem is említem. Ezek eddig csak a játékok voltak, emellett ott van a számtalan fotószerkesztő app ami ios-en majdnem mind előfizetéses rendszerben működik sokszor megdöbbentően magas (2500-3500Ft/hó) összegekért. Tudom kis cég nem tud a multival árversenyezni, de egy apple music 1500 és egy icloud 300+ mellett ez kissé nevetséges összeg amúgy egy olyan appért aminél nem is indokolt az előfizetéses rendszer, mert nem ad pl. tárhelyet és nem jön hozzá rendszeresen új funkció, csupán annyi, hogy ha kell a retus vagy az objektum eltávolító akkor fizethetsz rendszeresen. Vagy van az a másik megközelítés amivel az előfizetés felé terelnek, hogy ha ez nem kell akkor tessék 50.000Ftért megveheted az alkalmazást.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

Új hozzászólás Aktív témák