Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CooLM@$TeR

    tag

    válasz Etzel #471 üzenetére

    Bizony, ez egy elég nagy pad, nekem is csak most volt lehetőségem kihasználni, mert egyúttal egy új asztalba is beruháztam. :DDD

    Pixelben kapható DAhoz való hyperglide áfával együtt 2388 HUFért. Ez 2 garnitúra teflon talpat tartalmaz. Nem tudom, hogy milyen felületen használnád, ezt mindenképpen megírhatnád. A szövet kivételével mindegyik felülethez ( asztallap, műanyag, üveg, alumínium stb. ) muszáj glide, ugyanis szarrá fogja karcolni a hasát szegény rágcsálónak. Ráadásul ezek a felületek jobban 'eszik' a talpakat, mint a szövet, bár azért tartósak ezek a glideok. Ha vmi kisebb szövet padod van ( ami elfér az asztalodon ) , akkor a hasa miatt nem kellene rá glide, de a nagy LOD miatt így is ajánlott. 100 szónak is egy a vége: sztem szerezz be hozzá egy csomaggal, mert sok bosszúságot fog okozni, ha a LOD miatt magasabbra kell emelned az egeret, mint eddig tetted (ha alacsony sensed van, akkor főleg).


    Szoftverek:

    Igen, a driverekkel eddig nem volt problémám, így azokból felmehet az új, bár az 1.07est még nem próbáltam, s azzal másoknak már volt parájuk. Az 1.07es egy időre le is szedték az oldalukról, de azóta újra kint van. Elvileg jó kombónak tűnik az 1.06 és az 1.10es firmware, az 1.05 d + 1.10 firm nekem tökéletesen ment, az 1.06ot sajnos gyakorlatban már nem láttam, mert utána azonnal felraktam a fos firmware-t. :O

    Mindössze egy a bökkenő: bármilyen szoftvert akarsz frissíteni, a drivert és firmwaret is teljesen le kell pucolni a gépről, mert galibát okozhat, és sajnos Razer oldalán én csak az 1.07 és 1.21 szoftvereket találtam. Mivel csak itt néztem meg időhiány miatt, ezért lehet, hogy más oldalon megtalálod a régebbi verziókat, s ekkor pls linkeld ide őket, mert engem is érdekelne. :B

    CooLM@$TeR

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák