Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz Xaels #8449 üzenetére

    Persze ez igaz,de szervizben elküldenek a francba ha elkezdek a hozott játékokkal játszani.
    PH meg írtam ha valaki tud egy két órára át jönni le tesztelném a GTX580 a gépemben mit tud.
    Jelentkező volt de sajnos nem Budapesti,így nem tudtam le tesztelni a gépben Nvidia üdvöskéjét.
    Engem nem érdekelnek a kártyák színe hanem inkább az lenne a fontos,hogy végre ne legen szopacs minden hónapban más driverekkel.
    Írta egy két nagy okos itt a ph ha megy a háték akkor minek rakok olyan drivert fel ha nem jó hozzá.
    Sajnos azért mert a BFBC 2 az Multira használom,így esedékes hogy hónapokig tolom de attól van másik játék is a gépemen.
    Érdekesen régi dreiverekkel zsír a BFBC 2,de az újabbakkal megint meg zavarodik,de annak a retkes Witcher 2 nek sem minden ha régi vagy 11.4b feletti driverek vannak fent.
    CF meg ez a szarság legalább a duplája.
    Mert ott nem csak az lesz a gond,hogy bugos,mikroakad vagy ilyesmi,hanem az is hogy az adott driver ki használja e a kártyámat.
    Én is osztom azt a véleményt,hogy az Ati elképzelésem szerint a havi megjelenő játékokra gyúr.
    És annyira meg húzza a vonalat teljesítményben az ujj játéknál,hogy nagy számnak oda biggyeszteti a +10% gyorsulást,és ennek köszönhetően a régebbi játékok mehetnek a kukába.
    Sajnos nálam SSD van a gépemben Vertex Turbo még az első aminek a memóriái nagyon kopnak,még akkor is ha be állítok neki mindent pöpecűl.
    Így nem tehetem meg azt,hogy minden héten ujj Winfost rakok fel,mert ha annyit cserélem a Drivereket előbb utóbb kérni fogja ami jelen állásban még a három hónapot sem fogja ki húzni.
    Rendszeresen takarítom a gépről a mappákat,meg egyéb trágya maradványokat amit a Driver Swepper sem szed le,de van mikor ez sem elég.
    Lehet átmenetileg be fagyasztatom a kártyámat,mivel ha minden jól megy 2hónapon belül lesz ujj rendszerem hátha megoldja a problémámat,de sajnos nem adok sok reményt.
    Amennyit próbálkoztam trükkökkel,driverekel már más negyed annyinál bele unt volna.
    Második hónapja hogy minden nap az eltöltött 12óra gépezésből a hiba keresésére 6/7órát fektettem.
    Ha valaki aki Bp i,és tudna segíteni nagyon hálás lennék mert akkor le teszteltetném egy GTX480 al vagy egy GTX580 al a gépemet.
    Sajnos elég sok az a kártya típus amit az Atinál ki próbáltam.
    Volt az elmúlt időszakban HD5870/5970/HD6950CF.
    Mind három esetben megvoltak a gondok főleg az 5xxx szériánál.
    A HD 6950 kari sokat javult,de ezt úgy értem ezt a javulást ha nem két másodpercenként mikrolagol hanem 5 másodpercenként ami korán sem javulás bár kevesebb lett.
    Ez csak egy durva példa volt,de a gyengébbik sem sokkal jobb.
    Mikrolag topikban totál ki veséztem a hibákat a fórumtársakkal együtt és jutottunk elég szépen előre,de ahol ténylegesen szar az Atin a futtatott driver ott az Isteni sem fog segíteni ami nem lenne meglepő.

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák