Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mgy

    senior tag

    válasz Patics #167 üzenetére

    Jól okoskodom?

    Ne legyen sértődés, nincs bennem semmi rossz szándék, de fogj már hozzá az építéshez bakker... :D
    Ez nem heli, ha leesik semmi se történik, de itt lesz az ősz, mikorra elkészül a géped! :))
    Amúgy igen, a távon is, a cleanflightben is tudsz állítani görbéket.

    Az általad linkelt bg-s a másolat, a másik az eredeti. Nekem most másolat van, pl. nem tud kommunikálni pwmben a vevővel. Nem tudom persze, hogy ez tervezési baj-e, vagy kivitelezési, azt se, hogy az eredeti tudja-e, de hogy két dollár spórolásért nem vennék gyanúsat az biztos.

    [ Szerkesztve ]

  • szacsee

    nagyúr

    válasz Patics #167 üzenetére

    Egybegépnél van repülési mód kapcsoló amivel tudsz váltani.
    Lehet tudsz end point-ot is megadni (weight), amivel pl 50%-ra bekorlátozod.
    Először 3 percig nem baj, de rájössz, hogy pl eső gépet könnyebb visszaemelni 100%-os gázkarral aztán hagyod is és repülsz tovább. :DDD
    Szóval van rá lehetőség, de a rádióban könnyebb beállítani. Gondolom az olcsóbb rádiókban is van rá lehetőség erre.

    Előző hsz-hoz. Nem tudom mivel repültél előtte.. ok van helid. Ha az megy ez is fog.
    Falcon / Nighthawk duó valamelyikével kezdeném, ha van távod, a helihez meglesném jó-e multirotorhoz, ha jó, akkor ARF és vevő kérdése, ha nem akkor BNF-et vennék. Ha sok ismerősöd van ilyen körökben, csak akkor állnék neki építkezni. Eddig vagy 40 óra YT videót néztem meg építéssel kapcsolatban... na szóval órabérben mérve sem kevés és inkább repkedtem volna helyette, hogy közelebbről elkapjon a gépszíj.
    Ha megvan a gép már agyalhatsz, hogy módosítással, vagy milyet építesz... kell-e nagyobb teljesítmény... de van viszonyítási alapod, amíg nincs én mielőbbi használatra koncentrálnék.
    BG EU raktárból és kínából egyszerre rendeltem és 2 hét alatt itt lesz minden, így ha egybe gépet veszel akkor is ideér, max nézel hozzá akksit HK-n (hobbiking eu raktár).

Új hozzászólás Aktív témák