Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Plasticbomb #1988 üzenetére

    Mivel mindegykit kérdezel, én mint szagértő válaszolok. ;] Én speciel úgy választottam, hogy találtam egy jónak kinéző akciót a hobby kingen (Quanum NEON 250 V2 Carbon Race Frame Kit With LEDs), 14 dolcsi volt házhoz szállítva. De ez csak váz. Ehhez szintén HK- "akció", az LDPOWER D250-2 Multicopter Power System 2206-1900kv , és ugye ma is akciós, ergo, valszeg ez a normál ára (kb EU44.31 pusz szállítás). A többi része már BG-s, és még persze össze se raktam, de nevezz csak profDrMesternek. ;]
    Valszeg, vannak, akik nálam sokkal ügyetlenebbek, és mondjuk a HK-s propeller akcióban berendeltek 100 garnitúra semmiresejó proppot, és ahhoz vesznek motort, majd esc-t, és úgy vázat. :DDD
    Tehát, ha jól megnézed, sikerült egy olyan vázat vennem, ami már nem is kapható, de már eleve benne van, hogy törni fog, és onnan kuka a váz. :K De legalább vettem hozzá szééép kék távtartót: [link]
    kék színben, és azt kell mondjam, hogy nagggyon jól néz ki. :P

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák