Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3lb4nd1

    tag

    válasz Adam_Shepard #9246 üzenetére

    Ilyen nincs :R Hogy fajulhat el ennyire egy játékban a sebzés mértéke és hogy lehetnek rá olyan büszkék hogy trófeát ér? :D Elképesztő. Sajnos egyelőre se híre se hamva európai megjelenésnek, ez igencsak elszomorító... :'( :D

    Egyébként meg a hónap második felére a deal/offer részleg főszereplője az Ubisoft 30. évfordulója lett, ami a Vita szempontjából összvissz 7 db leárazást jelent (...), köztük két Assasin's Creed illetve Rayman játékkal. Most hogy ez jó vagy sem, nem tudom eldönteni...engem hidegen hagy.
    Viszont a digital discounts részlegben a PS3/PS4/Ps Vita Bundle keretei közt elég pofásan akciós jelenleg többek közt a The Swapper, The Swindle és a The Stealth Inc 2.

    Ami szerintem tényleg érdekes lehet a mostani újdonságok között, az az Attractio nevű, mexikói (!) fejlesztésű játék, ami egész elfogadhatóan lett árazva és alapvetően egy 3D-s logikai játék, pici Portal utóízzel, de ez csak a felszínre igaz. Majd egyszer lehet adok ennek egy esélyt, de erre a hónapra eleget költöttem már. :(
    A Claire: Extended Cut lehet, hogy poén, de ennyit nekem nem ér egy indie, pixeles horrorjáték.

    PSN: elbunda94

Új hozzászólás Aktív témák