Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Wlac #75641 üzenetére

    Van egy barátom, valami 11 vagy 14 PS3-a volt összesen. Ebből legalább 5 vagy 6 sajtreszelő (azaz superslim). Amikor megvettem az életem első PS3-SS gépét (meg úgy egyáltalán másodjára fogtam kontrollert is kézben talán) a GTA V miatt, akkor Tőle kérdeztem sok mindent, pl. azt is, hogy nyílik a CD tartó?! Rá tette a kezét a sajátjára, elhúzta, és mosolyogva mondta: Ennyi. Na jó. Haza mentem, beüzemeltem a PS-t, de aznap semmi lemezes mókát nem műveltem, még nem volt lemezem. Másnap elszaladtam Pestre, vettem vinyót és beépítőkeretet na meg a GTA-t. Otthon beszereltem a merevlemezt, és közben megnéztem, mit csinál az első díszcsík közepe, miért akad bele az ujjam. Hát nem kinyitotta a CD meghajtót? ;] Na, ezzel az infóval és kaján vigyorral a képemen átbaktattam a fent említett barátomhoz, és közöltem Vele, figyeljen, varázsolok. Megböktem a "titkos" gombot, erre elkerekedett a szeme. :DDD

    Szóval jó az a PS3 gomb, de más finom megoldásai is vannak a gyártónak. Ja? És azt se felejtsük el, ha be van állítva, akkor a TV-t is bekapcsolja ugyanaz a gomb ugyanazzal az egy megnyomással. Csak arra nem sikerült soha rávenni a kompániát, hogy ki is kapcsolja a TV-t a géppel együtt.

Új hozzászólás Aktív témák