Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz dino_m #841 üzenetére

    Ennél értelmesebbnek gondoltalak, de látom, hogy tévedtem és még értelmeztni sem tudsz. :W

    Te kérdezted kozmyt, hogy mi a gond a PC2 fizikájával. Erre írtam példát, hogy rFactor2-höz képest elég sok (amit veled ellentétben más elismer, de hát ahogy már kétszer is írtam, olvasgatni kellene a témában). Az erővisszacsatolást még csak meg sem említettem, de azt hagyjuk is...

    Nem gondoltam, hogy ezt olyan marha részletesen ki kell vesézni, mert azt hittem, hogy ilyen téren képben vagy. (mondjuk ennyi játékóra után ha nem fedezed fel a kulünbségeket, akkor ott más a probléma)

    "És végül, valóban fölös lenne veled vitázni, mert ahogy nézem mások véleményét osztod itt... saját híján."

    Értő olvasás? Saját véleményt írtam, de hozzátettem, hogy ezzel más véleménye is egyezik. Mintha azt is írtam volna, hogy játszom is vele... mint ahogy az összes értelmesebb szimulátorral (Assetto corsa, RaceRoom, iRacing, rFactor, PC2), amiből a többihez képest a PC2 csak a grafikában tud többet adni a többihez képest, a többiben max közelíti vagy elmarad jócskán.

    Persze értsd félre direkt.

    Téma részemről lezárva. Ez egy szaros játék, ne vágjál eret, mert valaki szerint nem is olyan jó, de ha már a koroddal példálózol, meg hogy ki a pelenkás, akkor vér ciki, hogy idős fejjel képes vagy ebből hitvitát csinálni.

    De hogy megnyugtassak, a tökéletes szimulátor nálam:

    - Grafika: PC2
    - Fizika: rFactor2
    - hang: Raceroom
    - online megoldások: iRacing

    Szóval a PC2-ben is van jó és nem fikáztam, mert el lehet vele szórakozni, ugyanakkor a helyén kellene kezelni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák