Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz357

    csendes tag

    Sziasztok. Lenne egy olyan problémám hogy nem működik jól a DVD íróm. Eddig Vista alatt annyi baja volt hogy néha nem olvasott be 1-2 írt DVD-t. Most felraktam egy SP3-as XP-t és nem tudom hogy az XP miatt vagy amúgy de írt DVD-t egyáltalán nem hajlandó beolvasni :F .
    Azt irja ki a tulajdonságokba hogy szabad hely 0bájt foglalt hely 0bájt :F. Mikor megvettem a gépet akkor XP volt rajta minden hiba nélkül olvasott XP alatt mindent. Kicsit több mint 3 éves a DVD író. Ez egy Optiarc DVD RW AD-7170/A típusú cucc. Másolt CD-t eredeti CD-t meg eredeti DVD-t beolvas, csak a másolt DVD-t nem de azt egyáltalán. Csak DVD-R es DVD-im vannak. Tanácstalan vagyok hogy most haldoklik a cucc vagy valami egyéb baja van. Ha valaki tud valamit ezzel kapcsolatban akkor segítsen legyen szíves Előre is köszi. :)

    | Corsair CX400W | GIGABYTE MA770-UD3 | AMD Athlon X2 6000+ | Sapphire Radeon HD 6770 1GB GDDR5 | Kingmax 1GB DDR2 + Kingston 2GB DDR2 | 1TB Samsung HD103SJ SATAII | Logitech Z-5500 | 22" LG E2240S-PN LED |

  • Gabesz357

    csendes tag

    Légyszi erre is válaszoljatok már -----> Sziasztok. Lenne egy olyan problémám hogy nem működik jól a DVD íróm. Eddig Vista alatt annyi baja volt hogy néha nem olvasott be 1-2 írt DVD-t. Most felraktam egy SP3-as XP-t és nem tudom hogy az XP miatt vagy amúgy de írt DVD-t egyáltalán nem hajlandó beolvasni :F .
    Azt irja ki a tulajdonságokba hogy szabad hely 0bájt foglalt hely 0bájt :F. Mikor megvettem a gépet akkor XP volt rajta minden hiba nélkül olvasott XP alatt mindent. Kicsit több mint 3 éves a DVD író. Ez egy Optiarc DVD RW AD-7170/A típusú cucc. Másolt CD-t eredeti CD-t meg eredeti DVD-t beolvas, csak a másolt DVD-t nem de azt egyáltalán. Csak DVD-R es DVD-im vannak. Tanácstalan vagyok hogy most haldoklik a cucc vagy valami egyéb baja van. Ha valaki tud valamit ezzel kapcsolatban akkor segítsen legyen szíves Előre is köszi. :)

    | Corsair CX400W | GIGABYTE MA770-UD3 | AMD Athlon X2 6000+ | Sapphire Radeon HD 6770 1GB GDDR5 | Kingmax 1GB DDR2 + Kingston 2GB DDR2 | 1TB Samsung HD103SJ SATAII | Logitech Z-5500 | 22" LG E2240S-PN LED |

  • Gabesz357

    csendes tag

    Kössz a választ az ügyeletes sráknak :C . Megoldottam egyedül :((( . De jól esett volna egy hozzáértői tanács :F . Eddig itt nem volt ilyen problémám hogy valaki ne válaszolt volna és remélem többet nem is lessz :(( .

    | Corsair CX400W | GIGABYTE MA770-UD3 | AMD Athlon X2 6000+ | Sapphire Radeon HD 6770 1GB GDDR5 | Kingmax 1GB DDR2 + Kingston 2GB DDR2 | 1TB Samsung HD103SJ SATAII | Logitech Z-5500 | 22" LG E2240S-PN LED |

  • Gabesz357

    csendes tag

    válasz Sk8erPeter #4063 üzenetére

    Sajnos vennem kellett egy másikat. Az összes cuccom DVD-n van :F . A CD-t még beolvasta de a DVD-vel nem tudott mit kezdeni. Gyári új kora ota csinálgatta azt hogy az XP cd-t se nagyon olvasta be. A frissen írottat 2-3 szor beolvasta azt annyi. Firmware frissítést nem találtam hozzá, akit meg kicsit hozzáértő körbe kérdeztem azt mondta hogy vagy gyárihibás alapbol vagy haldoklik. Így vettem egy olcsó fajtát de az viszont kiválóan müködik. Samsung SH-S223B-t vettem ami eddig kitünően muzsikál mindent pillanatok alatt beolvas meg vagyok vele elégedve. Lehet lett volna más megoldás ha véletlen van akkor a régit max megcsinálom azt eladom. Ennyi volt a gond. És köszi hogy válaszoltál :R ;)

    | Corsair CX400W | GIGABYTE MA770-UD3 | AMD Athlon X2 6000+ | Sapphire Radeon HD 6770 1GB GDDR5 | Kingmax 1GB DDR2 + Kingston 2GB DDR2 | 1TB Samsung HD103SJ SATAII | Logitech Z-5500 | 22" LG E2240S-PN LED |

Új hozzászólás Aktív témák