Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomee987

    tag

    válasz Alteran-IT #1689 üzenetére

    A hülyeségre inkább nem reagálok, de a mindennek a rossz oldalát nézem dolog elég beteges és jóra sehol nem vezet.
    Mivel voltam ügyfélszolgálatos 4 évig, ezért tudom nagyon jól, hogy az ilyen típusú emberekből bár (hál' Istennek) nagyon-nagyon kevés van, de pont az ilyenekre fog jó magasról tenni minden szolgáltató és cég ügyfélszolgálata, panaszkezelési részlege stb. (mert akármilyen fura, de nekik is van egy belső "feketelistájuk" a "kedves" ügyfelekről). Úgyhogy ezzel pont az ellenkezőjét éred el mindenhol, mint amit valójában szeretnél meg hiszel.

    A "szabványosítást" meg okosan kell csinálni és akkor sokat lehet spórolni.
    Én anno a netbekötéskor lebontottam a saját kábeleimet és amikor jöttek szerelni, akkor mondtam, hogy kéne +1 TV vételi hely is. Kiszállási díj nélkül megcsinálták azt hiszem mindennel együtt 4000 Ft-ért. Azóta nincs vele gond, kimértek mindent, profi elosztók és kábelek vannak és persze a legfontosabb, hogy örök garancia. Úgyhogy fabrikálni semmiképp sem éri meg házilag. Keresni kell egy olyan alkalmat, hogy mikor amúgy is mennek ki a szerelők, akkor kérni a "szabványosítást" és több 1000 Ft-okat meg lehet spórolni a kiszállási díjjal. A vételi hely kiépítésnek pedig fix díja van, nem kell külön fizetni az elosztókért, kábelekért. Benne van az árban.

Új hozzászólás Aktív témák