Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz fatal` #1607 üzenetére

    Én csak annyit hallottam, hogy bizonytalanok és akár már 1 éven belül is teljesen megszűnhet az analóg, főleg hogy egyes szolgáltatóknál már eleve nincs is, leginkább csak a PR van így lemaradva, ami annyira nem is rossz, ha ezt nézzük, mert a legtöbb ember nem nagyon akar külön box-ra előfizetni, illetve csak azért új TV-t venni, hogy tudja nézni a digitális adást, főleg hogy ha több TV készülék is van a háztartásban.

    (#1608) tomee987: A Samsung TV-k esetében nem hálózatfüggően van probléma és nem is feltétlenül a régebbi TV-k esetében, ott csak annyi volt, hogy volt kártyaolvasó és nem működött, vagy simán nem tudta a digitálisat, csak mondjuk szoftverfrissítés után, most leginkább az újabb TV-k (főleg okos TV-knél)esetében van probléma, de ilyen alap dolgok, de mostanában nem csak a TV-k esetében vannak ilyen alap hibák a Samsungnál, hanem a telefonoknál is, ugyan így volt HDD-knél is, nem is csoda, hogy abbahagyták azt az ipart, még SSD-knél is elég nagyot bénáztak nem is olyan rég az EVO szériánál. Ez a cég se olyan már mint régen.

    (#1609) Mikeee89: Örülök, hogy segíthettem.

    (#1611) tomee987: Ennek semmi értelmét nem látom, főleg a többi csomagot elnézve. De azt olvastam a UPC topikban, hogy ezzel a 60-as csomagban lévőket szépen lassan átemelik a 120-as csomagba, a PR-nél vajon mikor lesz ilyen ...
    Bár akkor sincs semmi értelme, főleg hogy régen 50-ről emeltek 60-ra, most meg vissza.

Új hozzászólás Aktív témák