Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ML320

    aktív tag

    Jelentem a helyzet nyugaton változatlan :O

    PR tyilikom, a nyugati határszélen még inkább alkot. A tőletek lebontott végterméket helyezik fel itt. Informatikai vonalon dolgozom, és alapból nem azzal akarok sikert elérni, hogy a másikat lehordom a sárga földig, de az ügyfélszolgálat néha tök analfabétákból áll. A hibás bekötéseken nem is csodálkozom, de amikor tényleg legutolsó mentsvárként felhívjuk őket az ügyféllel, ne nézzenek már hülyének...
    A legújabb errefelé a következő:
    Nem megy a net... Kimegyek, noti rádug, azzal sem megy, újraindít, ellenőriz, egyértelműen valami gány van a rendszerükben. Telefonos ügyfélszolgálatuk közli, hogy az operációs rendszerrel van probléma, ők a modemig mindent látnak. Nagy nehezen meggyőzőm, hogy 2 gépen sem megy, és nagy nehezen megértik, hogy a notim MAC-je is be van regisztrálva. Kegyet gyakorolnak, kiküldenek egy szerelőt. A szerelő megjön, biztos ami biztos felmászik a póznára és ellenőriz. Mit ad isten, megjavul! Erre bejön, leül a gép elé, a Nod32-öt letörli, AVG-t felrak, előttem közli, hogy gyökér volt aki a rendszert telepítette, mert az vírusos volt és elkér 2500 Ft-ot...
    Bár olyan is volt, hogy a modemig láttak mindent, és szintén nagy kegyesen kijöttek az ügyfélszolgálattól egy utcányira lévő helyre. Kioktatást megkaptam, hogy a Motorola modem nincs benne az eszközkezelőben, így ezért nincs net... Aha, hálókártyába ment a csatlakozás. A notimra megint megkaptam a MAC ID beregisztrálásának történetét. Utánna elővették az ő notijukat. Na, itt kértem a házigazdától chipset, kólát és fotelt... :D
    Tehát no comment. Reklamálni meg nem tudunk, mert ugyebár ha a szolgálatás időszakában 10%-os időkiesés van, az még tűréshatáron belüli... A környékünkön meg még nincs teljes lefedettség az ADSL-re. Bár az Invitel már hivogat, hogy váltsak rájuk. De ott meg csak egy lista van, és mindenkit végighívogatnak. De kézségesen elmagyarázom nekik, hogy itt még nem fognak 1 évig beszerelni semmit, mert a vonal már telefonáláskor is recseg...

    Ember tervez, Isten perverz...

Új hozzászólás Aktív témák