Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HollywoodBoy

    tag

    Sziasztok!
    Kicsit több mint 1 éve vettem egy Xiaomi G10-et és szeretjük, vagyis szerettük egészen két héttel ezelőttig, amíg le nem tört a por rekesz kioldó gombról egy pöcök és így nem lehet lezárni a porrekeszt. Persze így is használjuk szigetelőszalaggal :D, de keresnék egy végleges megoldást ezért írtam 2 Xiaomi szervíznek (xiaomiszerviz.hu, xiaomi-szerviz.hu - igen tényleg ugyan az a nevük csak egy kötőjel külöbözteti meg őket), akik válaszra sem méltattak 2 hét alatt. Azóta írtam a kereskedőnek akitől anno vettem a gépet, hogy ez a helyzet, Ők kikhez küldenék ha még garanciális lenne. Erre azt a választ kaptam, hogy garancián belül Ők szervízelték volna, de garancián kívül nem tudnak ilyet vállalni, kérdezzem meg a TMX-et. Na a TMX egy vicc.. írtam nekik emailt, elősször bekérte az SN-jét a porszívónak, aztán egy másik emailben a számlát, és végül elutasított, hogy alkatrész szinten ezt az eszközt nem tudják javítani, kérdezzem meg a kereskedőt akitől vettem, hogy Ő mit javasol. Szóval a kör bezárult.
    Kérdezném, hogy van ötletetek kivel vehetném fel a kapcsolatot? Esetleg bármi tapasztalat Xiaomi porszívók garancián túli ügyintézésével van valakinek? :R

Új hozzászólás Aktív témák