Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ponti_ak

    addikt

    válasz ponti_ak #3 üzenetére

    ... folyt köv...

    Ismét Pesten. A Máv rendszerint szivat, már nem is csodálkozom a fél órás késéseken. De legalább kevesen voltak, így kényelmesen utaztunk. :) A tegnap délután gyorsan eltelt a rokonság gépeinek javítgatásával, úgyhogy nem is nagyon volt időm gondolkodni.

    Aztán késő este lett, mire hazaértem, így kipihenni megintcsak nem sikerült magam igazán.. :U Majd ma este... Huhh, megint negyed 11 van... ajh, nem megy ez nekem, folyton leragadok valaminél. Net, TV (Korda mester póker-közvetítése nagyon jóhóó! :C), kaja, net, stb... Meg az agyalás... szerencsére most talán egy kicsit kevesebb.

    Pozitívumok: nem kellett megszakadnom a munkában, pedig hétfő volt.. + Bevásároltam (Tipp: az Interspar-ban van most finom narancs-őszilé-maracuja gyümilé, 219 egy dobozzal, nekem bejött.), lementem futni (régóta szerettem volna már, de mostantól rendszeresen lejárok...). Sőt, úgy látom elég sokan olvasták a blogomat is... :B

    Negatívumok: beszéltem az ex-szel, holnap reggel összefutunk, és visszaadja a maradék 1-2 cuccot is, ami még nála van Bár már túl lennénk rajta. MInél gyorsabban elintézzük a dolgot, annál könnyebb lesz. Nem akarom felkavarni, remélem Ő is így gondolja még mindig.
    Fáj a hasam! :O ...kellett nekem behabzsolni az összes otthonról hozott ennivalót.. :( Kicsit mértékletesebb is lehetnék.. nem vagyok elhízva, de azért a hasamról lemehetne 1-2 kiló... vagy inkább fel... mondjuk a mellkasomra, pl.. :DDD

    Nah, mára befejezem, jó éjszakát mindenkinek. Legkésőbb 11-kor bújjatok ágyba, én is azt teszem.
    Holnap nehéz napom lesz, érzem.

Aktív témák