Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz TazLeacher #6398 üzenetére

    Vagy te nem. Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam.
    Egyébként üdvözítő hogy végre van egy játék ahol tényleg kiszórják a nem odavaló egyéneket, és marad egy korrekt játékosokból álló réteg.

    Azért az is érdekes hogy ilyen vehemensen véded az "etikátlan magatartásúak" ellen tett lépéseket, és magára az etikátlan magatartásra meg csak rálegyintesz. :U
    Na nehogy már az legyen a legnagyobb bajod, hogy az "etikátlan magatartású" bármit is kaphat. Mintha a tolvajt védenéd hogy lelőhetik rablás közben. Istenem. Játsz becsülettel, és akkor nincs mitől félni. Vagy magára vessen.
    Egyébként én meg úgy tudom, hogy a niantic egyáltalán nem támogatja a multiacc használatát. Egy account egy ember és pont. (Persze erre lehetne azt mondani, hogy akkor jön a "kék" haver....az eredmény ugyan az.)

    De értem mi a nézőpontod. A "bűn" szerinted kicsi. Szerinted. Ő szerinte meg, akinek majd a 20perc alatt felhúzott kizárólag magas cp-s pmonokból álló 10-es gym-et kell levernie, és majd ott fog szenvedni nem kevés ideig, szerinte meg igen is nagy "bűn", unfair. Ez van.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

  • tompiheroe83

    tag

    válasz TazLeacher #6398 üzenetére

    Ilyet, h bejelentésre bannonlnak, ezt hol hallottad, mert, hogy nekem a saját tapasztalatom(konkrétan a niantic visszaírt ilyen ügyben egy megkeresésemre és írták, h sorry nincs de nincs bannolás bemondásra, még jó is mert kb már rég bannolva lennék mert jóval átlag felett tolom a játékot ezért is próbáltam ki, h tudjam van-e félnivalóm). Milliós nagyságrendű aktív játékosállomány mellett képtelenség is lenne a sok hülye feljelentgetőt kezelni, a botokat meg az illegal 3rd appokat meg nyilván algoritmussal szűröd, nem pedig tört angolsággal írt harmadik világbeli besúgók alapján :D
    Da ha lemaradtam a legújabb fejleményekről és van vmi infód akkor érdekelne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák