Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz TazLeacher #6387 üzenetére

    Azon mi a tiszta, hogy csalással húznak fel egy gym-et?! :(((
    Igenis, tapló eljárást alkalmaztak. Nyilván, a való életben is a kiskapukat, a mutyizást keresik a tisztességes fejlesztés és sikeres út helyett. Ha ez szerinted morálisan rendben van, akkor no comment..

    Ők vajon erre az "eredményre" büszkék lehetnek?? Persze, 2 gymjük már elhullott a háromból, de ez más kérdés. Ezzel együtt, mivel sajnos, gyerekek is voltak velük, ezt látják majd követendő mintának, a kiskapuzást, a "kicsit csalás még nem baj" mintát, és ez egyáltalán nincs rendben!
    Büszke vagyok-e magamra? Nem. Nem kell annak lennem, de el sem kell tűrnöm mások megkérdőjelezhető magatartását ebben az esetben. Sokkal inkább vagyok csalódott, mert ezt a társaságot kivéve, kékekkel és sárgákkal, sőt, még pirosakkal is jót el tudtam beszélgetni a játékról, arról, hogy hol tartanak - miközben épp verték le a gym-et, ahol bent voltam. Nincs ezzel gond, ha tisztességesen csinálják.
    ..és pl. én nem "hallottam", hogy mit csináltak, hanem láttam is, mert 20 méterre voltam a gymtől.

    Nem tetszik, hogy tisztességesen kellene játszani?! Jah kérem..

    A másik dolog, amiről írsz, hogy a GPS rendszer a játékban hibás, az sajnos, tény. Ez sem feltétlen jogosít fel senkit a csalásra, és remélem, hogy hamarosan javítják valahogy az elrohangálós effektet, mert igencsak idegesítő, ha egy stop-ot nem lehet felvenni, mert hiába állsz mellette, a térkép szerint 3 saroknyira vagy..

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • Jazz

    veterán

    válasz TazLeacher #6387 üzenetére

    Szerintem túl reagálod. Semmit nem fognak kapni azért mert felnyomta. Mindenhol vannak ügyeskedő vagy fanatikus nem kedvelt egyének (pl. nolifer, 8/24-ben nézi hol ütik a gym-"jét", és már megy is benzint nem sajnálva), akiket boldog boldogtalan "felnyom". És továbbra is ugyan úgy ott vannak.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák